بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 3 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دلجویی گتوزو از بازیکن فرانسوی تازه وارد میلان
جمعه, 09 شهریور 1397 ساعت 15:01
دلجویی گتوزو از بازیکن فرانسوی تازه وارد میلان
گنارو گتوزو سرمربی ای سی میلان به اعتراضهای مطرح شده در مورد انتقادهای جنجال‌آفرین خود از تیمو باکایوکو بازیکن سابق چلسی که به صورت قرضی به این تیم ملحق شده پاسخ داد.  

به گزارش "توپ 90"، باکایوکو هافبک فرانسوی بعد از درخشش در موناکو ابتدا به باشگاه چلسی پیوست ولی بعد از گذراندن یک فصل دشوار در این تیم انگلیسی به عنوان بازیکن قرضی به میلان رفت به این امید که بعد از یک فصل قرضی، با تیم ایتالیایی قرارداد دائمی امضا کند. باکایوکو هفته‌ی پیش در جریان شکست 3-2 میلان در مقابل ناپولی، اولین بازی خود را برای این تیم انجام داد ولی گتوزو بعد از بازی از کیفیت بازی او انتقادهای بسیار تندی کرد. 


گتوزو در آستانه‌ی دیدار جمعه‌شب شاگردانش در مقابل رم به رسانه‌ها گفت:" بعضی‌ها چیزی که من درباره‌ی باکایوکو گفتم را بد متوجه شدند و این به سوءتفاهم‌ها دامن زد. من بعد از بازی وقتی به رختکن رفتم و او را دیدم متوجه شدم که ناراحت است". 


گتوزو در ادامه‌ی صحبت‌هایش گفت:" من باکایوکو را سرزنش نمی‌کنم. من هیچوقت انگشت اتهام را سمت بازیکنانم نشانه نمی‌گیرم. منظورم این بود که بازی در یک لیگ جدید برای هیچ بازیکنی ساده نیست چون باید به روش‌های کاری جدید عادت کند. او به زمان احتیاج دارد. همین و بس. باکایوکو و هم‌تیمی‌هایش تا اینجا خیلی پیشرفت کرده‌اند و من از این بابت واقعاً خوشحالم".