بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فولاد 1 - صنعت نفت 4 (هتریک بالوتلی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیست جدید تیم ملی؛ وریا و سید جلال شانس دارند
جمعه, 09 شهریور 1397 ساعت 11:07
لیست جدید تیم ملی؛ وریا و سید جلال شانس دارند
بیشتر نفراتی که به اردوی تازه تیم ملی دعوت می شوند از همان لیست 50 نفره پیش از جام جهانی خواهند بود. 

به گزارش"توپ 90"، کی روش می گوید در این فرصت کوتاه امکان هماهنگی بازیکنان جدیدی که در لیگ برتر درخشیده اند با سیاست ها و تزهای او برای جام ملت ها وجود ندارد و به سود تیم ملی است در فرصت کوتاه مانده به شروع جام ملت ها روی بازیکنانی حساب باز کند که پیش تر در اردوی تیم ملی بوده اند. بازیکنانی که در نهایت یا خط خورده اند و یا مسافر جام جهانی شده اند و همان طور که اشاره شد تعداد آنها 50 بازیکن بوده است. 


اکنون سوال های زیادی در ذهن مطرح است. آیا سید جلال حسینی به اردوی تیم ملی دعوت می شود؟ یا وریا غفوری؟ به نظر می رسد برای پاسخ به این سوال ها باید یکی دو روز دیگر صبر کرد. 


با این حال وقتی گفته می شود لیست تازه کی روش از لیست قدیمی خواهد بود بدین معنی است که این دو بازیکن هم شانس حضور در اردوی تیم ملی را دارند. 


کارلوس کی روش در جام ملت های آسیا باید به دنبال قهرمانی باشد و همان طور که در خبرها خواندید در صورت قهرمانی تیم ملی در جام ملت ها قرارداد کی روش تا پایان جام جهانی تمدید خواهد شد و به همین خاطر طبیعی است این مربی برای جام ملت ها بیشتر روی بازیکنان باتجربه حساب باز کند.


از آنجایی که وریا و سید جلال در لیست 50 نفره تیم ملی بوده اند باید گفت هر دو شانس حضور در اردوی جدید تیم ملی را دارند. به خصوص وریا که گفته می شود کی روش از خط زدن او در جام جهانی ناراحت شده است!