بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کلوپ: در گروه بسیار دشواری قرار گرفتیم
جمعه, 09 شهریور 1397 ساعت 11:07
کلوپ: در گروه بسیار دشواری قرار گرفتیم
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول معتقد است که در دیدار مقابل پاری سن ژرمن، چالش بزرگی پیش روی او و تیمش قرار خواهد داشت.

به گزارش "توپ 90"، فینالیست سال گذشته در مرحله گروهی با پاری سن ژرمن، ناپولی و ستاره سرخ بلگراد هم گروه است و مطمئنا کار سختی پیش روی آنها خواهد بود. کارلو آنچلوتی، سرمربی ناپولی، 3 قهرمانی اروپا در کارنامه دارد و می‌تواند تیمش را به تیمی خطرناک تبدیل کند و پاری سن ژرمن با حضور ستاره هایی مثل نیمار و امباپه از مدعیان است. حال کلوپ مدعی شد که تیمش در گروه سختی قرار گرفته و کار دشواری پیش رو دارد.

 

 

 

 

 

او گفت:" من انتظار این را دارم که کار سختی پیش روی ما باشد، ما گروه سختی داریم و البته چمپیونزلیگ یعنی همین. پاری سن ژرمن یکی از هیجان انگیز ترین تیم‌های جهان است و فکر می‌کنم هدف امسال آنها قهرمانی در رقابت ها باشد بنابراین بازی جذابی پیش رو خواهد بود.

ناپولی، تیمی که در پیش فصل شکستش دادیم ولی این دو بازی کاملا چالشی و دشوار خواهد بود.  من با دورتموند مقابل ناپولی بازی کرده ام بنابراین جو ورزشگاهشان را می‌دانم. در واقع، در آنجا بود که اخراج شدم. مطمئنا می‌توانم بهتر از اینها هم باشم. درباره ستاره سرخ، بازی شان را شب گذشته تماشا کردم. آنها صعود کردند و بار دیگر باید گفت که جو تماشاگران آنها هم خیلی قوی بود."