بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلمان 6 - صربستان 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صدرنشین غیرمنتظره پاسورهای لیگ (جدول)
جمعه, 09 شهریور 1397 ساعت 11:07
صدرنشین غیرمنتظره پاسورهای لیگ (جدول)
محمد کریمی جوان 21 ساله تیم فوتبال سپاهان در مقابل پارس جنوبی جم چهارمین پاس گل فصل خود را در هفته ششم ثبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، دیدار دو تیم فوتبال سپاهان و پارس جنوبی جم در شرایطی با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید که محمد کریمی مانند دو دیدار گذشته طلایی پوشان برابر ذوب آهن و تراکتورسازی موفق به ارسال پاس گل برای هم تیمی های خود شد تا صدر جدول رده بندی پاسورهای لیگ برتر با نامی غیرمنتظره پر شود.


محمد کریمی 21 ساله  در تیم خونه به خونه بازی می  کرد ولی در پنجره تابستانی یکی از خریدهای ناشناخته امیرقلعه نویی برای ترمیم خط میانی تیم بود.


این بازیکن در اولین دیدار برای سپاهان بازی نکرد ولی از دیدار دوم برابر سپیدرود در ترکیب اصلی به میدان می رود و در هر مسابقه به غیر از دیدار برابر پیکان که با تساوی بدون گل خاتمه یافت موفق به ارسال پاس گل شده است.


کریمی جوان و آینده دار که امیرقلعه نویی او را با امید ابراهیمی مقایسه کرده، پیش از دیدار برابر پارس جنوبی سه پاس گل در دیدار برابر سپیدرود، ذوب آهن و تراکتورسازی ارسال کرده بود و در مقابل پارس جنوبی هم در دقیقه 5+90 موفق به ارسال یک کرنر دیگر شد تا از هفته ششم خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان بهترین پاسور لیگ هجدهم مطرح کند.


نکته قابل توجه در مورد کریمی دقت ارسال های او روی ضربات کرنر و ایستگاهی است که او را به مهره محبوب امیرقلعه نویی بدل کرده است و با توجه به بازیکنان سرزنی که در سپاهان وجود دارد و میانگین گلزنی سپاهانی ها به نظر می رسد، این آمار در بازی های آینده طلایی پوشان بیشتر هم بشود.