بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 0 - منچسترسیتی 0 + پنالتی (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پنجمین برد پدیده در ششمین بازی !
پنجشنبه, 08 شهریور 1397 ساعت 21:48
باور می کنید؟ پنجمین برد پدیده در ششمین بازی !
پدیده با برتری دو بر یک مقابل میزبان خود صاحب پنجمین برد متوالی اش شد.

به گزارش "توپ 90" شاگردان گل محمدی با علبه بر ذوب آهن در اصفهان ۱۵ امتیازی شدند و نشان دادند صدرنشینیشان بی دلیل نیست. آنها در این دیدار هم برتری محسوسی نسبت به حریف خود داشتند به نحوی که حتی گزارشگر اصفهانی دیدار هم به این مساله اشاره داشت.


پدیده از معدود تیم های لیگ برتر در فصل هجدهم است که از بازی نخست در شرایط ایده آل فنی و تاکتیکی قرار دارد و همین کیفیت بالای بازی تیمی شاگردان گل محمدی سبب شده تا آنها مقابل حریفان به برتری دست پیدا کنند.


برتری پدیده ای ها البته تنها در کسب نتیجه خلاصه نمی شود. آنها در خلق موقعیت، تعداد پاس، تنوع حملات و هر فاکتور دیگری با اختلاف موفق تر از سایر تیم های لیگ هستند و دقیقا به خاطر همین هم هفته توانسته اند ریتم خوبشان را حفظ کنند.


نقش اصلی در پازل تاکتیکی پدیده را دو بازیکن خط میانی این تیم یعنی اکبر و سعید صادقی ایفا می کنند. آنها با حفظ توپ، مالکیت توپ پدیده را در بالاتربن حد نگه می دارند و پاس های کلیدی به مهربان، خلعتبری و قاسمی نژاد آنها را صاحب موقعیت می کنند.


ترکیب دو نفره صادقی ها به گونه ای است که این دو مکمل بازی یکدیگر هستند. یعنی اکبر صادقی بازیساز اصلی تیم پدیده است و سعید صادقی طراح حملات.


خونسردی اکبر صادقی باعث شده تا مدافعان پدیده در شرایط سخت هم کمتر به فکر دفع توپ بیافتند و در هر شرایطی سعی می کنند توپ را به این بازیکن خوش فکر و تاثیرگذار بسپرند.


همچنین تکنیک و جاگیری سعید صادقی از او مهره ای عیر قابل مهار ساخته که در حال حاضر بی شک اماده ترین بازیکن لیگ برتر است. بازیکنی که اگر همین فرم خوب خود را حفظ کند آینده درخشانی هم در پیش خواهد داشت.