بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی شانگهای 1 - چونبوک موتورز 1 (لیگ‌قهرمانان‌آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاشنه آشیل فولاد، نگرانی ادامه دار پورموسوی!
پنجشنبه, 08 شهریور 1397 ساعت 17:51
پاشنه آشیل فولاد، نگرانی ادامه دار پورموسوی!
تیم فوتبال فولاد خوزستان هنوز در زمینه دفاعی به ثبات لازم نرسیده است.

به گزارش "توپ 90"، تیم فوتبال فولاد خوزستان در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ برتر امشب به مصاف سایپا می رود. فولادی ها به دنبال کسب سومین برد خانگی هستند تا بتوانند خود را در منطقه مناسب جدول نگه دارند.

اما تیم فولاد در بازی های گذشته نقاط ضعفی از خود نشان داده که نیاز به ترمیم آنها حس می شود. یکی از مهم ترین نقاط متزلزل سرخپوشان اهوازی در دیدارهای قبلی، خط دفاعی آنها بود.

ایوب والی، کاپیتان تیم فولاد عضو ثابت خط دفاعی تیمش بوده و در کنار او بازیکنان مختلفی قرار گرفته اند. عبدالله کرمی زوج اصلی والی بود که فصل را کنار او آغاز کرد. او البته درگیر مصدومیت شد و پس از نمایش ضعیفی که مقابل پرسپولیس داشت، از ترکیب فولاد خارج شد تا به درمان آسیب دیدگی خود بپردازد.

در غیاب کرمی، میلاد بدرقه در خط دفاعی فولاد ایفای نقش کرد. بدرقه هم در زمان هایی که تحت فشار قرار گرفت، نامطمئن عمل کرد تا این نگرانی برای سیروس پورموسوی و کادر فنی فولاد باقی بماند. اشتباهات ناشی از کم تجربگی مدافع شماره 70 فولاد در بازی مقابل استقلال چند موقعیت در اختیار آبی پوشان قرار داد که نزدیک بود فولاد را به دردسر بزرگی بیاندازد.

حالا پورموسوی در دیدار امشب مقابل سایپا هم کرمی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و باید دید او برای پست مدافع میانی دوباره از میلاد بدرقه استفاده می کند، یا اینکه مهره هایی از جمله نگچی برزیلی و یا عارف آغاسی که به تازگی از تیم امید بازگشته، به ترکیب فولاد خواهند رسید.