بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتقاد رئیس سابق یوونتوس از خرید رونالدو
چهارشنبه, 07 شهریور 1397 ساعت 14:57
انتقاد رئیس سابق یوونتوس از خرید رونالدو
موجی، رئیس سابق باشگاه یوونتوس مدعی شد که اگر او رئیس فعلی باشگاه بود، برای خرید رونالدو اقدام نمی‌کرد.

به گزارش "توپ 90"، رونالدو در تابستان از رئال مادرید جدا شد و به یوونتوس پیوست تا فوتبالش را در این باشگاه ادامه دهد. یووه 120 میلیون یورو برای به خدمت گرفتن رونالدو هزینه کرد تا او را در سن 33 سالگی به خدمت بگیرد. حال موجی مدعی شد که اگر او در باشگاه پستی داشت، چنین اقدامی انجام نمی‌داد.

او گفت:" در سن 18 سالگی به دنبال رونالدو بودیم. او در اسپورتینگ لیسبون بازی می‌کرد.  بازی او را دیدیم و فردایش به او پیشنهاد دادیم. پنج میلیون یورو به علاوه حقوق بالا ولی ریورپلاته و یونایتد هم وارد شدند. در آن زمان یووه در بحران سیاهی قرار داشت. حتی یک پنی هم پول نداشتیم. امروزه، شاید اوضاع عوض شده باشد و به دلایل بازاریابی جذب او منطقی باشد ولی من هیچگاه بازیکن 33 ساله را با چنین رقمی جذب نمی‌کردم.

به خصوص اینکه مجبور به فروش ایگواین شوم که هر فصل 20 گل می‌زند. اگر من می‌خواستم کاری انجام دهم، ابتدا ایگواین را 50 میلیون می‌فروختم و سپس خرید رونالدو را اعلام می‌کردم. آیا می‌خواهید داستان زیدان در رئال را بشنوید؟ دوست من فلورنتینو پرز به من گفت:" من رئیس رئال خواهم شد، اگر زیدان را بخرم، کارهای بزرگی خواهم کرد." من پاسخ دادم:" نمی‌دانم که آیا اجازه فروش زیدان را به تو بدهم یا نه."

اما پرز انتخاب شد، من سریعا ندود را خریدم و از پارما، بوفون و تورام را به خدمت گرفتم. هیچکس چیزی از زیدان نمی‌دانست. باید 150 میلیون برای زیدان می‌گرفتم تا خریدهای ما جبران می‌شد."