بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خداحافظی یکی از دستیاران کارلوس کی روش
سه شنبه, 06 شهریور 1397 ساعت 10:56
خداحافظی یکی از دستیاران کارلوس کی روش
یکی از دستیاران کارلوس کی روش باید از تیم ملی خداحافظی کند.

به گزارش "توپ 90"، در پی اتفاقاتی که خارج از مستطیل سبز رخ داده و البته توسط کمیته اخلاق رصد شده این شخص باید قید حضور در کادر فنی تیم  ملی در ادامه ی مسیر را بزند و خداحافظی محترمانه ای با تیم ملی داشته باشد.


پیش از این و در پی اتفاقات تلخی که در دبی رخ داد کارلوس کی روش دستیاران ایرانی خود را کنار زد که در ادامه همه به جزء جواد نکونام و افشین پیروانی به اردوی تیم ملی برگشتند. جواد مسیر تازه ای رای برای خود انتخاب کرد و مربی خونه به خونه شد اما افشین پیروانی با حکم کمیته اخلاق 5 سال از حضور در میادین فوتبال محروم شد.


حکمی برای دستیار مد نظر کارلوس کی روش فعلا صادر نشده و شاید هم نشود اما از او خواسته خواهد شد دیگر در اردوی تیم ملی حاضر نشود. هر چند این جابجایی به زودی خود را نشان خواهد داد و طرفداران تیم ملی متوجه موضوع خواهند شد.


در سال های اخیر کمیته اخلاق به طور جدی زندگی فوتبالیست ها و مربیان را رصد کرده و اگر رفتاری منجر به ضربه به شان فوتبال شود با بازیکن یا مربی خاطی برخورد خواهد کرد.


کارلوس کی روش هیچ حساسیتی نسبت به تصمیمی که فدراسیون فوتبال گرفته ندارد. البته او بارها اعلام کرده است به قوانین فدراسیون فوتبال و قوانین داخلی کشور احترام می گذارد.