بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی افغانستان 4 - اندونزی 3 (نیمه نهایی فوتسال زیر20سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یونایتد و ضعیف ترین شروع در 26 سال اخیر
سه شنبه, 06 شهریور 1397 ساعت 10:56
یونایتد و ضعیف ترین شروع در 26 سال اخیر
شروع ضعیف منچستریونایتد در لیگ برتر به بدترین شروع ممکن تبدیل شد.

به گزارش "توپ 90"، مورینیو در تابستان انتقادات بسیاری از شرایط تیمش به عمل آورد و صحبت‌های تندی مطرح کرد و مدعی شد که تیمش آنطور که باید تقویت نشده است. آنها فصل گذشته با 19 امتیاز اختلاف نسبت به تیم صدرنشین یعنی سیتی، دوم شدند و مورینیو قصد داشت در تابستان تیمش را دچار تحولات گسترده کند ولی ستاره ای برای این تیم جذب نشد.

از همین رو مورینیو در شروع فصل از شرایط تیمش راضی نبود. با این حال آنها کار را با پیروزی 2-1 مقابل لسترسیتی آغاز کردند. اما شرایط تیم مورینیو در بازی دوم خیلی سریع خود را نشان داد، جایی که آنها مقابل برایتون متحمل شکست 3-2 شدند. اما در بازی سوم اوضاع بدتر شد و تاتنهام در الدترافورد توانست 3-0 آنها را شکست داده و سه امتیاز بسیار مهمی کسب کند.

اما این دو شکست و کسب تنها 3 امتیاز از 3 بازی اول لیگ بدین معناست که منچستریونایتد ضعیف ترین شروعش در لیگ برتر را در 26 سال اخیر تجربه می‌کند. آخرین بار فصل 93-1992 بود که آنها با دو شکست از سه مسابقه کار را شروع کردند. آنها در آن سال مقابل اورتون و شفیلد یونایتد متحمل شکست شده بودند. اوضاع برای آنها بدتر هم بود زیرا در بازی سوم مقابل آیپسوییچ تاون متحمل تساوی شدند.

حال باید دید آقای خاص چه برنامه ای برای تغییر شرایط تیمش خواهد داشت و آیا می‌تواند اوضاع را بهبود ببخشد یا در باتلاق فصل سوم فرو خواهد رفت.