بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 24 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 0 - جوانان پرسپولیس 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درخواست کرانچار؛ این قانون را نقض کنید!
سه شنبه, 06 شهریور 1397 ساعت 10:55
درخواست کرانچار؛ این قانون را نقض کنید!
تیم ملی امید در حالی در بازی های آسیایی جاکارتا شکست های بدی را در برابر تیم های میانمار و کره جنوبی متحمل شد که از دو بازیکن اصلی خود سود نمی برد. یک رضا شکاری و دیگری امید نورافکن.

به گزارش "توپ 90"، این اتفاق در حالی رخ داد که خیلی از تیم ها از بازیکنان لژیونر خود دراین بازی ها بهره می برند. به خصوص تیم ملی کره جنوبی که بازیکن تاتنهام را در اختیار داشت.


بعد از بازگشت تیم ملی امید از جاکارتا یکی از نکاتی که کادر فنی روی آن تاکید دارد حضور همه جانبه ملی پوشان در اردو و بازی های رسمی تیم ملی امید است. قرار است به همین خاطر از هم اکنون نامه نگاری های لازم با دو باشگاه روبین و هم چنین شارلروا صورت گیرد و تاریخ بازی های رسمی به آنها اعلام شود.


کرانچار هم چنان خطاب به مدیران فدراسیون فوتبال تاکید کرده برای موفقیت باید همه نفرات داخلی را هم در اختیار داشته باشد و این طور نباشد که از هر دو تیم دو بازیکن به اردو دعوت کند.


هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با اینکه مصوبه ای را امضاء کرده بود که هر تیمی به امید بازیکن ندهد مشمول جریمه و محرومیت خواهد شد از کرانچار خواست از هر تیم نهایت دو بازیکن به اردوی تیم ملی امید فرا بخواند. به عبارت ساده تر اگر یک تیم سه بازیکن خوب در رده سنی امید داشت کرانچار باید قید یکی از آنها را بزند.