بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آلیسون: لازم باشد دریبل هم می زنم
دوشنبه, 05 شهریور 1397 ساعت 21:36
آلیسون: لازم باشد دریبل هم می زنم
آلیسون بکر، دروازه بان برزیلی لیورپول در مورد دریبل های خود در جریان بازی های این فصل مرسی سایدی ها توضیح داد.


به گزارش "توپ 90"، در جریان بازی برابر برایتون، آلیسون در چند نوبت بازیکنان حریف را دریبل کرد این کار خیلی هم به مذاق یورگن کلوپ خوش نیامد اما دروازه بان برزیلی معتقد است با توجه به سبک بازی لیورپول، رخ دادن این اتفاق اجتناب ناپذیر است.

آلیسون گفت: "من سعی می کنم بهترین عملکرد خود را برای کمک به لیورپول ارائه دهم و اگر در این شرایطی موقعیتی پیش آید که من مجبور به دریبل زن بازیکن حریف باشم سعی می کنم این کار را با دقت انجام دهم.

شاید این اقدام کمی همراه با رسیک باشد اما هنگامی که تیمی بازی را از زمین خود و از عقب اغاز می کنذ دیگر بخشی از مسابقه خواهد بود. این بخشی از ویژگی های تیم است و گرچه اشتباه ممکن است رخ دهد، اما ما در طول هفته به سختی تمرین می کنیم تا همه چیز در جریان بازی ها صحیح رخ دهد.

بسته نگه داشتن دروازه کاری تیمی است و من امیدوارم باز هم بتوانم به لیورپول کمک کنم. اگرچه من هم در کلین شیت ها سهم دارم اما عامل اصلی نیستم. اگر گل نخوریم به کسب پیروزی نزدیک خواهیم بود زیرا خط حمله ما فوق العاده است. من شرایط خوبی در باشگاه دارم و همه در تلاش برای کسب پیروزی هستند و ما نشان داده ایم که ما قادر به نیل به این هدف هستیم اما لیگ برتر بسیار دشوار و پر از رقابت است."