بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 28 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 2 - پیکان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خارجی ها بازهم فرشته نجات برانکو؟
دوشنبه, 05 شهریور 1397 ساعت 10:29
خارجی ها بازهم فرشته نجات برانکو؟
بشار رسن و گادوین منشا در دو فصل اخیر جزو مهره های کلیدی پرسپولیس بوده و به خصوص در آسیا، عملکرد خوبی داشته اند.

به گزارش توپ 90، این دو بازیکن دومین فصل حضور در پرسپولیس را تجربه می‌کنند. فصل گذشته رونمایی از این دو ستاره در بازی رفت مقابل الاهلی بود، جایی که پس از ۲ گل سبزپوشان سعودی برانکو بشار رسن و گادوین منشا را به زمین فرستاد و آن ها ورق را به نفع پرسپولیس برگرداندند. هافبک عراقی با سانتری دیدنی زمینه ساز گل اول پرسپولیس توسط شجاع خلیل زاده شد و گادوین منشا نیز با شوتی دیدنی بازی را به تساوی کشاند.

در دیدار برگشت نیز آن ها نقش پررنگی در صعود سرخ ها داشتند. مهاجم سیه چرده و نیجریایی پنالتی اول را وارد دروازه کرد و چند دقیقه بعد هم بشار رسن یک پنالتی دیگر گرفت تا کار الاهلی در ابوظبی تمام شود.

حال در شرایطی که پرسپولیس از محرومیت نقل و انتقالاتی رنج می‌برد، رسن و منشا نقش کلیدی تری در تیم پیدا کرده و تقریبا در همه بازی ها به میدان می‌روند. رسن مهره فیکس برانکو به شمار می‌رود و منشا هم تلاش میکند در اندک فرصت ها خوش بدرخشد.

در مقابل الدحیلی که مملو از ستاره های نامدار است، درخشش رسن و منشا می‌تواند بازی را به نفع پرسپولیس عوض کند. آن ها در این فصل عملکردی معمولی از خود به ثبت رسانده اند و حالا در جدال با قهرمان قطر باید ارزش های‌شان را نمایان کنند؛ خصوصا حالا که با افزایش قیمت دلار میزان قرارداد این بازیکنان هم افزایش پیدا کرده است.

عکس از امیرحسین خیرخواه