بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی والنسیا 3 - خیخون 0 (دبل سانتی مینا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قول بزرگ مالک تراکتورسازی به هواداران
دوشنبه, 05 شهریور 1397 ساعت 10:29
قول بزرگ مالک تراکتورسازی به هواداران
مالک باشگاه تراکتورسازی به هواداران این تیم قول داد دو بازیکن ملی پوش و بزرگ را در خط دفاعی به خدمت بگیرد؛ دو بازیکنی که احتمالا حاج صفی و رضاییان هستند.

به گزارش "توپ 90"، تیم تراکتورسازی اگرچه در نقل و انتقالات لیگ برتر عملکرد فوق العاده‌ای داشت و توانست بازیکنان بزرگی را به خدمت بگیرد اما ظاهرا محمدرضا زنوزی مالک این باشگاه نمی خواهد بی خیال بمب ترکاندن شود و در همین راستا دو بازیکن بزرگ را زیر نظر گرفته است.


بعد از جذب نفرات مطرح لیگ برتری، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه و 4 بازیکن خارجی حالا مالک باشگاه تراکتورسازی قصد دارد ضعف های تیمش در خط دفاع را نیز با خرید دو بازیکن بزرگ پوشش دهد. دو بازیکنی که اگرچه زنوزی نامی از آنها نمی برد اما مشخص است رامین رضاییان و احسان حاج صفی هستند.


مالک باشگاه تراکتورسازی که با برنامه موج فوتبال شبکه سهند مصاحبه می کرد، در این باره گفت: «من قول داده بودم که بازیکنان بزرگی را به تراکتورسازی می آورم؛ بازیکنانی در سطح ملی و خارجی های خوب که این اتفاق افتاد. ما از لیگ دسته سه و چهار برزیل بازیکن نیاوردیم که هندوانه در بسته باشد. بازیکنانی آوردیم که رزومه شان مشخص هستند. از این گذشته کاپیتان های تیم ملی را به خدمت گرفتیم. الان هم مثل قبل قول می دهم که دو بازیکن بزرگ و ملی را در خط دفاعی به تیم اضافه کنیم تا نگرانی هواداران از خط دفاعی به طور کامل برطرف شود.»


مشخص است که منظور زنوزی از دو خرید بزرگ و ملی پوش دیگر رضاییان و حاج صفی هستند. دو بازیکنی که بعد از جام جهانی 2018 هنوز تیم جدیدشان را انتخاب نکردند. در این خصوص حاج صفی مد نظر سپاهانی ها هم قرار دارد و امیر قلعه نویی سرمربی این تیم هم روز گذشته به او توصیه کرده بود که به سپاهان برگردد تا جاودانه شود. از سوی دیگر رضاییان هم هنوز جواب قطعی به تراکتوری ها نداده و اولویتش را روی بازی در خارج از کشور قرار داده است.


با این حال ممکن است بالا بودن رقم پیشنهادی که تراکتورسازی به این دو بازیکن می دهد و البته حضور نفراتی مثل شجاعی و دژاگه در تیم تبریزی باعث شود تا رضاییان و حاج صفی نیز راهی تراکتور شوند و تیم مقتدر را برای ادامه مسابقات لیگ برتر تشکیل بدهند.


باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می دهد.