بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پوچتینو: مورینیو الهام بخش همه مربیان بود
دوشنبه, 05 شهریور 1397 ساعت 10:29
پوچتینو: مورینیو الهام بخش همه مربیان بود
مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام به تمجید از ژوزه مورینیو پرداخت و مدعی شد که او الهام بخش تمام مربیان جوانتر از خودش بوده است.

به گزارش "توپ 90"، مورینیو روزهای خوبی را در منچستریونایتد سپری نمی‌کند. شاگردان آقای خاص در بازی دوم خود در لیگ جاری مقابل برایتون متحمل شکست شدند که این موضوع باعث شد انتقادات از مورینیو به شدت بالا بگیرد و صحبت های بسیاری علیه او منتشر شود. تیم او امروز به مصاف تاتنهام خواهد رفت و حال پوچتینو که در زمان حضورش در اسپانیول نیز با مورینیو تقابل داشت، به تمجید از سرمربی پرتغالی پرداخت.

او گفت:" برای تمام مربیانی که از مورینیو جوان تر بودند، او یک الگو بود. البته که خیلی چیزها از او یاد گرفتم، خیلی چیزها. او مربی استثنایی است. من جوان تر از او هستم. شرایط برای من طوری پیش رفت که برای تمام مربیان پیش می‌رفت، فراز و فرودهای بسیاری تجربه کردم. برای مربی مثل من، مورینیو یک منبع الهام است. از زمان حضورم در اسپانیول، رابطه خیلی خوبی با او دارم و احترام ویژه ای برای او و باشگاهش قائلم."

پوچتینو ادامه داد:" وقتی شکست میخورید، احساس مسئولیت می‌کنید. من مربی هستم، من هم مسئولیت‌هایی دارم. فکر من همیشه این است که می‌توانم بهتر باشم، هیچگاه کافی نیست. حتی وقتی پیروز می‌شوی هم می‌توانی بهتر باشی. این یعنی روحیه جستجوی برد بودن."