بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیشنهاد برگزاری بازی خداحافظی برای قوچان نژاد
دوشنبه, 05 شهریور 1397 ساعت 10:27
پیشنهاد برگزاری بازی خداحافظی برای قوچان نژاد
همان طور که مطلع هستید رضا قوچان نژاد بعد از جام جهانی 2018 به دلیل به بازی نگرفتن از سوی کی روش با ارسال نامه ای از تیم ملی خداحافظی کرد.

به گزارش "توپ 90"، با این وجود طرفداران تیم ملی از رضا قوچان نژاد به نیکی یاد می کنند. هم به خاطر بازی های خوبش برای تیم ملی و هم به خاطر اخلاق نیکویی که داشت.


رضا طی مدت حضور در تیم ملی و حتی در روزهایی که در روسیه به خاطر نیمکت نشینی فشار زیادی را تحمل می کرد هیچ حاشیه ای برای تیم ملی ایجاد نکرد و بعد از خداحافظی از اردوی تیم ملی نیز حاضر نشد حاشیه ای هر چند کوچک برای تیم ملی به وجود بیاورد.


شنیده ها حاکی از آن است پیشنهاد برگزاری بازی خداحافظی برای رضا قوچان نژاد به فدراسیون فوتبال داده شده است و بعید نیست در این خصوص برنامه ریزی های لازم صوت گیرد.


قرار است در یکی از بازی های دوستانه تیم ملی در استادیوم آزادی تهران این اتفاق صورت گیرد. البته قبول کی روش با اجرای این بازی و هم چنین تطبیق این بازی با برنامه های گوچی در اجرای بازی خداحافظی رضا تاثیر گذار است.


هر چند گوچی بعد از خداحافظی از تیم ملی به صراحت گفت هیچ انتظاری از فدراسیون فوتبال برای ترتیب بازی خداحافظی ندارد و همین که مردم ایران به او لطف دارند برایش کافی است. مردمی که می گفتند رضا باید در جام جهانی بازی می کرد.


حساس ترین گل تیم ملی در بازی با کره جنوبی زده شد که این گل صعود تیم ملی به جام جهانی 2014 را به دنبال داشت. او هم چنین زننده تک گل تیم ملی در جام جهانی 2014 برابر بوسنی بود.