بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هافبک پرتغالی بایرن در راه ترکیه
دوشنبه, 05 شهریور 1397 ساعت 10:27
هافبک پرتغالی بایرن در راه ترکیه
روزنامه‌‌های آلمان و ترکیه گزارش دادند باشگاه فنرباغچه‌ی ترکیه برای به خدمت گرفتن رناتو سانچز، هافبک بایرن مونیخ به شدت تلاش می‌کند.

به گزارش "توپ 90"، روزنامه‌ی ورزشی فاناتیک ترکیه ابتدا با انتشار مطلبی مدعی شد که فنرباغچه قصد دارد رناتو سانچز را به عنوان بازیکن قرضی به خدمت بگیرد. این غول بزرگ فوتبال ترکیه حاضر است در ازای جذب سانچز 2.5 میلیون یورو با بایرن مونیخ پرداخت کند. این درحالی است که سانچز تا سال 2021 با بایرن قرارداد دارد.


از سوی دیگر، روزنامه‌ی آلمانی بیلد هم با تایید خبر فاناتیک اعلام کرد بایرن مایل است سانچز را در مونیخ نگه دارد. کیکر هم با انتشار مطلبی در این باره گفت بعید به نظر می‌رسد بایرن حاضر باشد سانچز پرتغالی را که در سال 2016 به همراه تیم ملی پرتغال قهرمان جام ملت‌های اروپا شده، بار دیگر به عنوان بازیکن قرضی به تیمهای دیگر واگذار کند. نیکو کوواچ مایل است به این فوتبالیست 21ساله کمک کند تا بار دیگر به روزهای اوج برگردد. کوواچ پیش از شروع فصل جدید گفته بود:" رناتو پسر خیلی ساده‌ای است. او به حمایت همه جانبه‌ی باشگاه نیاز دارد. شک ندارم در فصل جدید رناتو برای بایرن‌ بازی‌های خوب زیادی خواهد کرد".


ولی واقعیت این است که وجود تعداد زیادی فوتبالیست بزرگ در بایرن باعث می‌شود احتمال فیکس شدن و بازی کردن در اکثر مسابقات برای سانچز کم باشد. سانچز 21ساله به تیمی نیاز دارد که بتواند هر هفته در زمین بازی کند و فنرباغچه از این لحاظ می‌تواند برای او مقصد مناسبی باشد. حتی اگر سباستین رودی که شایعات زیادی در مورد عزیمت او از بایرن مطرح شده این باشگاه را ترک کند، کوواچ با چنان ترافیک بازیکنی مواجه است که بعید به نظر می‌رسد بتواند آنقدر که سانچز لازم دارد به او بازی بدهد.