بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 0 - لهستان 1 (یورو زیر 21 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تیمی مدعی که از رنگ قرمز به آبی رسید! (عکس)
یکشنبه, 04 شهریور 1397 ساعت 22:49
تیمی مدعی که از رنگ قرمز به آبی رسید! (عکس)
تیم خونه به خونه بابل که جز مدعیان اصلی لیگ یک در چند سال اخیر بوده است حالا با تغییرات فراوانی به دیدار حریفان خود می‌رود.

به گزارش "توپ 90"،  روز گذشته تیم خونه به خونه بابل مقابل فجر سپاسی شیراز قرار گرفت و کسب نتیجه تساوی بدون گل برابر این تیم به اولین امتیاز خود در لیگ یک دست یافت. مدعی فصل گذشته لیگ یک که این فصل تا یک قدمی منحل شدن پیش رفت در اولین بازی لیگ یک برابر ملوان حاضر نشد تا انزلیچی‌ها به سه امتیاز راحت دست یابند. شاگردان اکبر محمدی هفته دوم را در مشهد رو در روی مشکی پوشان به اتمام رساندند و طی یک بازی سرد و کسل کننده با یک گل مغلوب شاگردان حنطه شدند تا حالا تنها با یک امتیاز از سه دیدار در رده سیزدهم قرار گیرند. 


نکته جالب توجه در رابطه با خونه به خونه تغییر رنگ پیراهن این تیم است. قاسم حسن‌زاده مالک این تیم مازندرانی که علاقه خاصی به رنگ قرمز داشت و به عنوان رنگ اول پیراهن تیمش انتخاب کرده بود حالا با ست یک دست آبی به مصاف حریفان خود در مسابقات لیگ یک می‌رود. 


هم‌چنین این تیم بابلی که روزی با جذب بازیکنان اسمی، نامی بر سر زبان‌ها انداخته بود با ترکیبی از بازیکنان ناشناخته و با هدایت اکبر محمدی رو در روی حریفان خود در لیگ یک قرار می‌گیرد. نکته جالب توجه این است که از تیم فصل گذشته تنها رضا آقابابایی در ترکیب خونه به خونه باقی مانده است و دیگر بازیکنان سرشناس این تیم از جمله روح‌الله باقری، وفا هخامنش، ناصر سالاری، حمید دیوسالار، فرشاد فرجی و سجاد آشوری به لیگ برتر آمده‌اند و دیگر بازیکنان خوب این تیم به عضویت تیم‌های دیگری از لیگ یک درآمدند.