بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

محمد انصاری و خاطره خوش مقابل الدحیل
یکشنبه, 04 شهریور 1397 ساعت 22:49
محمد انصاری و خاطره خوش مقابل الدحیل
بیستمین حضور او در لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن پرسپولیس با امیدواری کسب یک نتیجه فوق العاده از جدال با الدحیل همراه است.

به گزارش "توپ 90"، مدافع چپ پرسپولیس که برخلاف فصل گذشته در این رقابت‌ها قادر است در پست تخصصی‌اش به میدان برود، در این فصل در شرایطی قراردادش را تمدید کرد که پیشنهادات خارجی مناسبی حول خود می‌دید اما با توجه به شرایط تیم آن را زیر پا گذاشت تا با تمرکز بالا به دنبال موفقیت این تیم باشد.


انصاری اما برخلاف فصول گذشته نمایش خیره‌کننده‌ای در فاز تهاجمی با توجه به قدرت پیش‌روی و تکنیکی‌اش نداشته و خیلی‌ها این مساله را روی عدم تمرکزش عنوان می‌کنند. با این حال با توجه به جدال مقابل الدحیل و تحت فشار قرار دادن مدافعان پرسپولیس انتظار می‌رود او بیشتر در این جدال مجبور به حضور در فاز دفاعی باشد. خلیل زاده که انصاری را به عنوان یار پوششی خود می‌بیند، به دنبال این است تا برخلاف گذشته با زوج سازی مناسب و پوشش به موقع مانع از دستیابی حریف به گل شوند. 

انصاری در این فصل مقابل نسف قارشی با ارسال دیدنی خود یک پاس گل خود به نام خود ثبت کرده باید دید اینبار قادر خواهد بود خاطره‌ای شیرین از جدال مقابل الدحیل در ذهن هواداران شکل دهد یا خیر.