بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ماهینی؛ در انتظار مدافع چپ برتر در سمت راست
یکشنبه, 04 شهریور 1397 ساعت 22:49
ماهینی؛ در انتظار مدافع چپ برتر در سمت راست
حسین ماهینی فصل پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشته و جدال در دوحه می‌تواند در صورت سربلندی‌اش به یک بازگشت بزرگ تبدیل شود.

به گزارش "توپ 90"، ماهینی که در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا توانست در تیم منتخب فصل حضور یابد اکنون با بازگشت به پست تخصصی انتظار می‌رود در دوحه یک نمایش موفق را به جا بگذارد. ماهینی در شرایطی توانسته بود در فصل گذشته در پست غیرتخصصی سمت چپ دفاعی در تیم منتخب حضور یابد که انتظار می‌رفت با جدایی صادق محرمی، جای خالی ستاره جوان پرسپولیس را به خوبی پر کند. فصل جدید لیگ برتر اما چندان برای او خوب پیش نرفته است و شاید یک نمایش رویایی در دوحه و مقابل قدرت اول آسیا در حال حاضر، یک بازگشت بزرگ برای او تلقی شود.


ماهینی که بیشتر در تلاش بوده با نمایش تدافعی خود یکی از مهره‌های تاثیرگذار برانکو ایوانکوویچ لقب گیرد، پیش‌بینی می‌شود در بازی برابر الدحیل کاملا تحت فشار حمله وران حریف خواهد بود و با توجه به تجربه‌ای که دارد انتظار می‌رود قادر به مهار حملات حریف شود.


شماره 13 پرسپولیس که در سمت راست بشار رسن را در کنار خود می‌بیند، در بازی مقابل الدحیل سی و دومین حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر خواهد گذاشت. حضور در نیمه نهایی این رقابت‌ها به همراه پرسپولیس و تجربه فینال با ذوب آهن از بزرگترین افتخارات او محسوب می‌شوند و باید دید اینبار قادر خواهد بود تیم محبوبش را به بزرگترین افتخار آسیایی نزدیک کند یا خیر.