بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هافبک سپاهان در دوراهی رفتن یا ماندن !
یکشنبه, 04 شهریور 1397 ساعت 22:49
هافبک سپاهان در دوراهی رفتن یا ماندن !
جلال علی محمدی پس از اینکه از شرایط خود در سپاهان ابراز ناراحتی کرده، از سوی کادر فنی در اختیار باشگاه قرار گرفته است.

به گزارش "توپ 90"، جلال علی محمدی یکی از خریدهای ویسی در لیگ شانزدهم بود و از تیم صبا به تیمی اضافه شد که از آنجا رشد کرده بود و از همین رو بود که در لیگ هفدهم و در روزهایی که نویدکیا و پاپی غیبت داشتند، به عنوان کاپیتان طلایی پوشان هم شناخته می شد.


در لیگ هجدهم اما پس از دو فصل حضور در تیم فوتبال سپاهان این بازیکن به دلیل عدم حضور در ترکیب اصلی و کم بازی کردن، از شرایط خود رضایت ندارد و به باشگاه درخواست جدایی داده است. 


پس از درخواست علی محمدی، امیرقلعه نویی هم او را در اختیار باشگاه قرار داده تا در مورد او تصمیم گیری شود.


تابش مدیرعامل سپاهان در مورد شرایط علی محمدی می گوید: « وضعیت علی محمدی هنوز مشخص نیست، او می خواهد از سپاهان برود تا بیشتر بازی کند اما سپاهان مشکلی با این بازیکن ندارد و خود این بازیکن، اصرار به رفتن دارد. مقصد او هنوز مشخص نیست، البته طبق اظهارات علی محمدی چند تیم به او علاقه دارند ولی او در تمرینات تیم غایب بوده است.»

علی محمدی از دوشنبه هفته گذشته در تمرینات حضور ندارد و همین موضوع سبب ناراحتی مدیران سپاهان هم شده است.

مدیرعامل سپاهان در ادامه با اشاره به اینکه عدم حضور علی محمدی در تمرینات ممکن است سبب جریمه او از طرف باشگاه شود، اضافه کرده: «  باشگاه منعی برای حضور او در تمرینات ایجاد نکرده؛ این بازیکن یک طرفه در تمرینات شرکت نکرده و اگر این غیبت ادامه دار شود، باشگاه طبق قوانین انضباطی با وی برخورد خواهد کرد. تصمیم برای جریمه وی با سرمربی است و بازیکن اگر می خواهد جدا شود باید به تمرینات بیاید و سپس تیم را ترک کند. حاج صفی هنوز در تمرینات تیمش حاضر می شود، اگرچه باشگاه وی هم خواستار رفتن او شده اما به تمرینات خود ادامه می دهد. ما تمایلی به رفتن علی محمدی نداریم، اما اگر او دلش با تیم نباشد بهتر است که تیم را ترک کند چرا که تصور می کند کمتر فرصت بازی کردن به او داده می شود و انگیزه او از بین رفته و بازدهی کمتری خواهد داشت.»

علی محمدی حالا باید انتخاب کند و دو انتخاب پیش روی خود دارد؛ اول اینکه با شرایط موجود در سپاهان باقی بماند و برای گرفتن حق و جایگاه خود با سایر بازیکنان رقابت کند و دوم اینکه روی خواسته خود پافشاری کند و با تیم دیگری برای ادامه فوتبال به توافق برسد؛ که البته برای حالت دوم باید رضایت باشگاه سپاهان را جلب کند، چرا که این بازیکن تحت قرارداد باشگاه است.