بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الوحده امارات 4 - الریان 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سیدجلال؛ سوپرمن در دوحه
یکشنبه, 04 شهریور 1397 ساعت 22:49
سیدجلال؛ سوپرمن در دوحه
تمام نگاه‌ها در دوحه به عملکرد سیدجلال حسینی خواهد بود؛ رهبر خط دفاعی برای بسته ماندن دروازه سرخ‌ها مقابل الدحیل.

به گزارش "توپ 90"، سیدجلال حسینی، بازیکنی که حضور پرسپولیس در این مرحله به عطش پایان ناپذیر او به دستیابی به موفقیت گره خورده بود. درست در دقایقی که همه از کسب نتیجه مقابل الجزیره امارات ناامید شده بود، این مدافع پیش تاخته با ضربه تمام کننده خود پرسپولیس را به بار دیگر به رقابت‌های لیگ قهرمانان بازگرداند. همان ضربه‌ای که البته حمیدرضا گرشاسبی در اظهارنظری جنجالی مدعی شده بود که زمینه حذف کاپیتان از لیست تیم ملی در جام جهانی را رقم زده بود.


اکنون بار دیگر در دوحه قطر همه نگاه‌ها به سیدجلال حسینی است؛ رهبر خط دفاعی سرخپوشان برای بسته نگه دروازه تیمش مقابل تیمی که تا این مرحله از رقابت‌ها بی‌رحمانه همه را از پیش رو برداشته است. بسته ماندن دروازه پرسپولیس در دوحه می‌تواند کلید صعود این تیم به مرحله بعدی رقابت‌ها تلقی شود و باید دید او قادر خواهد بود تیمش را به این هدف بزرگ برساند یا خیر.


مدافعی که بعد از جدال مقابل الجزیره امارات توانست اثبات کند کنایه سرمربی حریف مبنی بر اینکه کاپیتان حریف سوپرمن نیست، بیراه بوده است و او قادر است در این سن و سال نیز با عطش پایان ناپذیرش برای موفقیت، این تیم را به هدفش نزدیک کند.