بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آلگری: رونالدو تفاوت لالیگا و سری آ را درک می کند
یکشنبه, 04 شهریور 1397 ساعت 01:53
آلگری: رونالدو تفاوت لالیگا و سری آ را درک می کند
ماکسی الگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس مدعی شد از عملکرد رونالدو در این 2 بازی راضی بوده است.


به گزارش "توپ 90"، رونالدو امروز هم در دیدار برابر لاتزیو علیرغم تلاش فراوان موفق به گلزنی نشد اما روی گل دوم تاثیر مهمی ایفا کرد و آلگری حالا به تمجید از او پرداخته است.

آلگری گفت: "بازی امروز با دیدار اول ما مقابل کیه وو متفاوت بود و مشکل بزرگ، تحت تاثیر قرار گرفتن فضای استادیوم به خاطر اولین بازی خانگی رونالدو بود اما ما باید در این موارد صبورتر باشیم.

بدون دیبالا انتقال توپ بین خطوط مشکل تر می شود اما بعد از مدتی ما به خوبی دفاع کرده و در نیمه دوم بازی بهتری ارائه دادیم اما من در کل از عملکرد تیمم راضی هستم زیرا این اولین مصاف در طول فصل با یکی از تیم های بزرگ بود.

گاهی اوقات به خواب فرو می رویم و نیاز به تعادل بیشتری در بازی داریم و هنگام خستگی حریف باید شتاب بیشتری به حملات بدهیم. ما باید سرعت، کنترل و نحوه بازی خود را بهبود ببخشیم، اما مدافعان وسط ما برابر ضد حملات خطرناک لاتزیو عملکرد خوبی ارائه دادند.

من تصمیم می گیرم که ترکیب اولیه شامل بازیکنانی با تکنیک، تعادل و قدرت فیزیکی بالا باشد اما این بدان معنا نیست که کسانی که روی نیمکت حضور دارند بازیکنانی بی فایده هستند اما من نمی توانم به بیش از 11 بازیکن در ترکیب اولیه میدان دهم.

فوتبال ایتالیا به طور کامل با اسپانیا متفاوت است و رونالدو این را درک می کند. او بازیکنی متواضع است که من از تاثیری که تا به حال در ترکیب یوونتوس گذاشته خوشحالم."