بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آمادگی بیرانوند برای کلین شیت فوق حساس
یکشنبه, 04 شهریور 1397 ساعت 00:15
آمادگی بیرانوند برای کلین شیت فوق حساس
علیرضا بیرانوند در تمرین امروز آمادگی بالایی از خود نشان داد و پرسپولیسی ها را امیدوار به نمایش درخشان برابر الدحیل کرد.

به گزارش توپ 90، پرسپولیسی ها مقابل صنعت نفت آبادان در حالی به تساوی رسیدند که گل طلایی پوشان روی اشتباه عجیب دروازه بان این تیم به ثبت رسید. بیرانوند به زعم خود اشتباه محاسباتی کرد و جهانی نیز با هشیاری از این اشتباه بهره برد.

گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس، در دو بازی اول برای پرسپولیس موفق به کلین شیت شد و در آبادان نیز امیدوار به حفظ این روند بود اما یک اشتباه نوار گل نخوردن های پرسپولیس را پاره کرد.

بیرانوند در تمرین امروز عملکرد خوبی از خود نشان داد و همچنین با روحیه بالا، آمادگی اش را به نمایش گذاشت. او این بار باید مقابل مهاجمان بین المللی و درجه یک تیم الدحیل ایستادگی کند و به خوبی می‌داند کلین شیت هایش نقش پررنگی در صعود پرسپولیس خواهد داشت.

ادمیلسون، اسماعیل محمد، مغز علی، نام تائه هی و... عناصر هجومی تیم الدحیل هستند که روز سه شنبه تمام تلاششان را برای گلزنی به پرسپولیس خواهند کرد اما بدون شک بهترین خط دفاعی فوتبال ایران در دو فصل اخیر به این آسانی ها مغلوب نخواهد شد.

عکس از: امیرحسین خیرخواه