بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو: ما پرسپولیس هستیم و حمله می‌کنیم
شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 22:25
برانکو: ما پرسپولیس هستیم و حمله می‌کنیم
سرمربی پرسپولیس با روحیه ای خوب پس از آخرین تمرین سرخپوشان قبل از سفر به قطر ضمن تعریف از تیم الدحیل اعلام کرد پرسپولیس برابر این حریف قطری عقب نمی شیند.

به گزارش "توپ 90"، سرمربی پرسپولیس پس از تمرین در میان خبرنگاران حاضر  شد و صحبت هایش را اینطور آغاز کرد: خوشحالم از این که بچه ها سرحال‌اند و در این بخش بازی های لیگ هم نشان دادیم که خوب شروع کردیم و استارت مان خوب بود و بچه ها در فرم خوبی قرار داشتند.

طبیعی است که دوست داریم بازی خوبی را ارائه دهیم. امروز کمال یک کسالت کوچک داشت اما امیدواریم به دیدار الدحیل برسد. البته نیازی نیست بگوییم با چه حریفی روبرو هستیم، تیمی که به العین ۸ گل زد، تیمی که فینالیست پارسال بود.

آنقدر ما که از این تیم اطلاعات داریم، الدحیل برنامه و هدفش قهرمانی در آسیا است. ۳ بازی شان را نگاه کردم، دنبال ضعف هایشان بودم اما متاسفانه ضعف در آن ها ندیدم. اگر به دنبال نتیجه باشیم باید خیلی دقیق و عالی عمل کنیم و البته این افتخار است که در چنین سطحی از لیگ قهرمانان شرکت میکنیم. چون ما فقط برای باشگاه و هواداران بازی نمی‌کنیم در این بازی برای ایران بازی میکنیم و می‌توانیم افتخار کنیم به این که برای اولین بار دو تیم از ایران به یک چهارم نهایی راه پیدا کردند که این اتفاق هیچ وقت در تاریخ فوتبال ایران رخ نداده بود.

برانکو درباره سبک بازی تیمش مقابل الدحیل اظهار داشت: سه شنبه می‌بینید که با چه سبکی بازی می‌کنیم. اما خودتان میدانید پرسپولیس هیچ موقع دفاع نمی‌کند و فقط رو به جلو میرود. بازی باخته ایم و بازهم خواهیم باخت اما پرسپولیس همیشه روی فلسفه و دیدگاه خود خواهد ماند، البته تا وقتی من مربی باشم.

سرمربی پرسپولیس راجع به وضعیت  دو تیم هم گفت: برابر یا برابر نداریم. ما تیم خوبی داریم که من به آن اعتماد دارم. تیمی که نشان داد می‌تواند مقابل هرکسی بازی کند. طبیعی است الان وضعیت ایده آل نباشد، چون عملا سه بازیکن جدید داریم بشار، نوراللهی و عالیشاه و سه ملی پوش از دست دادیم؛ اما نه من و نه بازیکنان از هیچ تیمی هراس نداریم و میدانیم تمام بازی هایمان سخت خواهد بود؛ مخصوصا بازی های لیگ قهرمانان.

وی راجع به حضور رئیس فدراسیون فوتبال در تمرین پرسپولیس گفت: من تشکر میکنم از آقای تاج و همینطور آقای گرشاسبی. حمایت و دلگرمی به ما دادند و آرزوی برد، موفقیت و بازی خوب برایمان کردند. همانطور که عرض کردم علاوه بر این که معرف پرسپولیس هستیم، معرف ایران هم هستیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که باتوجه به این که برخی با بازی دفاعی کارشان را به پیش بردند و قهرمان ملی هم لقب گرفتند؛ آیا شما فکر نمیکنید بهتر است سبک را دفاعی کنید، گفت: گفتم به شما که دیدگاه و فلسفه پرسپولیس چیست. ما هر بازی را برای برد، برد و برد به زمین می‌رویم. خب تیم ملی هم نشان داد که در بخش دفاعی و تاکتیکی می‌تواند موفق باشد و خیلی از تیم ها از این روش استفاده کردند؛ همینطور فرانسه که قهرمان جام جهانی شد مقابل کرواسی دفاعی بازی کرد.