بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 22 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال شیمیدر 87 - رعدپدافند 70

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آرسنال 3 - 1 وستهام؛ توپچی ها هم پیروز می شوند!
شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 22:25
آرسنال 3 - 1 وستهام؛ توپچی ها هم پیروز می شوند!
آرسنال موفق شد با برتری 1-3 برابر وستهام اولین پیروزی فصل خود را کسب کند.

به گزارش "توپ 90"، اگرچه ابتدا این وستهام بود که به گل رسید، اما آرسنال در ادامه 3 بار دروازه رقیب را گشود تا آنها بعد از 2 هفته شکست بالاخره پیروز شده و هواداران به ادامه کار این تیم با اونای امری امیدوار شوند.

اولین فرصت بازی در دقیقه 12 برای آرسنال ایجاد شد اما ضربه میخیتاریان با مهار فابیانسکی همراه بود و گل رمسی روی ریباند آفساید اعلام شد.

 

اما در ادامه وستهام جلو کشید و در دقیقه 24 موفق شد با ضربه زمینی و تماشایی آرناتوویچ از پشت محوطه جریمه به گل اول دست پیدا کند.

بعد از دریافت گل، توپچی ها سراپا حمله شدند و خیلی سریع در دقیقه 30 توانستند روی پاس الکس ایوبی و ضربه محکم مونرئال از درون محوطه به گل تساوی دست یابند.

 

در دقیقه 32 وستهام باز هم می توانست از رقیب نامدار خود پیش افتد اما ضربه آنتونیو با مهار پتر چک همراه بود. در اواخر نیمه اول اوبامیانگ در مقابل دروازه صاحب بهترین موقعیت برای زدن گل دوم آرسنال شد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت تا نیمه اول با تساوی 1-1 به اتمام برسد.

آرسنال نیمه دوم را بسیار خوب آغاز و همان ابتدا می توانست با ضربه سر محکم مصطفی به گل برسد اما فیابیانسکی مهار فوق العاده ای داشت.

دقایقی بعد این بار لاکازت می توانست دروازه وستهام را باز کند اما یک بار دیگر دروازه بان آماده چکش ها مانع او شد.

اما در دقیقه 70 توپچی ها با خوش شانسی به گل رسیدند. لاکازت در محوطه جریمه صاحب فرصت شد و ضربه ای که خیلی دور از دروازه بود، با برخورد به بدن دیوپ وارد دروازه وستهام شد.

 

در دقیقه 77 اوبامیانگ بهترین بخت را برای 2 برابر کردن اختلاف داشت اما ضربه او در موقعیتی بسیار خوب بعد از برخورد به مدافع وستهام راهی کرنر شد.

در دقیقه 83 آرون رمسی با یک ضربه زمینی به گوشه دروازه می توانست زننده گل تیمش لقب گیرد اما فابیانسکی باز هم عکس العمل خوبی نشان داد.

در دقیقه 90 و روی ارسال اندرسون، وستهام بخت مناسبی برای زدن گل تساوی داشت اما کسی مقابل دروازه آرسنال نبود که از این فرصت استفاده کند.

در دقیقه 93 دنی ولبک موفق شد روی پاس دیدنی بیرین دروازه وستهام را باز کند تا در نهایت توپچی ها با برتری 1-3، اولین پیروزی فصل خود را کسب کنند.