بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیگ جزیره در انتظار یک رکورد بی سابقه
شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 17:06
لیگ جزیره در انتظار یک رکورد بی سابقه
پس از گذشت دو هفته از لیگ جزیره، 6 تیم صاحب دو برد شده اند و حالا این شانس را دارند تا در هفته سوم، سومین برد متوالی خود را نیز جشن بگیرند.

به گزارش "توپ 90"، اگر منچسترسیتی، لیورپول، چلسی، واتفورد، تاتنهام و بورنموث بتوانند به این روند ادامه‌ دهند، می‌توانند یک رکورد تاریخی در لیگ برتر به ثبت برسانند که تاکنون رخ نداده است.

 تا امروز تنها سه تیم، سه هفته‌ را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند. اورتون، ایپسویچ و لیورپول در سال ۱۹۹۳، چلسی، لیورپول و نیوکاسل در سال ۱۹۹۴، چارلتون، چلسی و منچستریونایتد در سال ۲۰۰۵، چلسی، منچسترسیتی و تاتنهام در سال ۲۰۰۹ و چلسی، منچسترسیتی و منچستریونایتد در سال ۲۰۱۶ به این رکورد دست یافتند.

با وجود این که ثبت شش پیروزی پیاپی در سه هفته‌ سخت است اما نباید این نکته را فراموش کرد که هیچ یک از این تیم‌ها در هفته‌ سوم با هم روبرو نخواهند شد. سیتی پپ گواردیولا می‌تواند این رکورد را با پیروزی برابر ولورهمپتون در نخستین دیدار هفته‌ حفظ کند. از طرفی لیورپول به مصاف برایتون علیرضا جهانبخش می‌رود. چلسی برابر نیوکاسل قرار می‌گیرد و واتفورد با کریستال پالاس بازی می‌کند. این چهار تیم بازی‌ها نسبتا آسانی خواهند داشت و می‌توانند پیروز شوند.

 

 

 

 

 

 

در مقابل تاتنهام باید به مصاف منچستریونایتد برود که در شرایط خوبی قرار ندارد. با این حال شاگردان ماریسیو پوچتینو کار آسانی نخواهند داشت. اگر این تیم بتواند به رکورد سه پیروزی پیاپی برسد برای دومین بار در تاریخش چنین اتفاقی خواهد افتاد. از طرفی بورنموث میزبان اورتون خطرناک خواهد بود. این بازی‌ها باعث شده است که لیگ برتر بیش از پیش حساس و جذاب باشد.