بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 4 - ارمنستان 0 (یورو زیر 19 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حاج‌صفی در آستانه انتقال به سپاهان
شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 17:06
حاج‌صفی در آستانه انتقال به سپاهان
سایت گاوروس یونان منتسب به باشگاه المپیاکوس از انتقال حاج صفی به سپاهان با قرارداد قرضی خبرداد و مدعی شد همه چیز به تصمیم نهایی این بازیکن برمی گردد.

به گزارش "توپ 90"، پس از اینکه احسان حاج صفی از لیست پدرو مارتینز سرمربی المپیاکوس کنار گذاشته شد، این باشگاه قصد دارد مدافع چپ تیم ملی ایران در جام جهانی را که قراردادی سه ساله با این باشگاه امضاء کرده را به صورت قرضی در اختیار تیم دیگری قرار دهد. بی شک در این میان میزان پیشنهاد مالی باشگاهی که خواهان حاج صفی است می تواند کلید اصلی این انتقال باشد.


باشگاه سپاهان پس از اینکه خروج حاج صفی از لیست المپیاکوس تایید شد، به دنبال جذب این بازیکن بوده است و اکنون نیز مدیران باشگاه سپاهان با تایید رضا فتاحی سرپرست باشگاه سپاهان در حال مذاکره و رایزنی با باشگاه یونانی برای جذب بازیکنی هستند که از آکادمی سپاهان به فوتبال ایران معرفی شده است.


در همین راستا امروز سایت گاوروس یونان منتسب به باشگاه المپیاکوس از انتقال حاج صفی به سپاهان با قرارداد قرضی خبرداد و مدعی شد همه چیز به تصمیم نهایی این بازیکن برمی گردد.


مدیران سپاهان در صحبت های خود همواره از علاقه حاج صفی برای بازگشت به سپاهان گفته اند. البته حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که در نهایت مسئولان باشگاه یونانی و احسان حاج صفی به چه نتیجه ای برای انتخاب تیم بعدی کاپیتان ایران در جام جهانی می رسند.