بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال شهروندساری 3 - فرش آرامشهد 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تقدیر باشگاه پدیده از حمایت هواداران مشهدی
شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 17:06
تقدیر باشگاه پدیده از حمایت هواداران مشهدی
باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان پس از پیروزی مقابل پیکان و تثبیت صدرنشینی در لیگ برتر با صدور اطلاعیه‌ای، از کادر فنی، بازیکنان و هواداران تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش توپ 90، در روز هماهنگی بسیار خوب هیات فوتبال خراسان با پدیده که باعث شده بود تا اتحاد تماشاگران فوتبال پدیده و فوتسال فرش‌آرا که در فاصله 100 متر نمایندگان لیگ‌برتری خود را به تماشا نشسته بودند، در ورزشگاه امام رضا (ع) شکل گیرد؛ شور و حرارت ورزشگاه تختی مشهد این بار در غالب ورزشگاه لاکچری آستان قدس رقم خورد.

تماشاگرانی که عرصه را برای پیکان تنگ کردند و با تشویق‌های بی امان خود باعث شدند تا پدیده در واپسین دقایق بازی سه امتیازش را از پیکانی که به گمان زدن گل دوم سراسر حمله شده بود، پس بگیرد.

باشگاه پدیده به همین منظور در اطلاعیه ای از هواداران فوتبال خراسان تشکر کرد. در این اطلاعیه آمده است: وظیفه خود می‌دانیم از کادر فنی به جهت تدبیر و درایت و از بازیکنان تیم به سبب تلاش غیرتمندانه‌ای که به کار بستند تا با کسب چهارمین پیروزی دل هواداران را شاد کنند و باعث سربلندی تنها نماینده فوتبال خراسان شوند تقدیر و تشکر کنیم.

تیم پدیده تا به اینجای لیگ برتر، نشان داده که نماینده شایسته‌ای برای فوتبال خراسان بوده است و چه بازیکنان شایسته و توانمندی را در اختیار دارد.

هواداران تیم پدیده و مردم مشهد هم شاهد یکی از بهترین و شایسته‌ترین بازی‌های تیم خود بودند و با صبوری، تعصب و حمایتی که به خرج دادند در بوجود آمدن این شرایط نقش بسزایی را ایفا کردند.

بر همین اساس جا دارد تقدیر و تشکر ویژه‌ای از هواداران داشته باشیم که حضور پرشوری در ورزشگاه امام رضا(ع) داشتند. آنها با شعارهای یک پارچه و حمایت همه جانبه خود باعث دلگرمی و پشتگرمی تیم شدند.

یار دوازدهم پدیده با حمایت از تیم محبوب خود و تشویق ۹۰ دقیقه‌ای که داشتند روحیه و توان را به بازیکنان تیمشان تقدیم کردند و در نهایت با شعار یا امام رضا(ع) و در ایام دهه ولایت، جشنی شیرین را در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برپا کردند.