بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تارتار: مشکلات حل نشود اوضاع از این بدتر می‌شود
شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 00:43
تارتار: مشکلات حل نشود اوضاع از این بدتر می‌شود
سرمربی پارس جنوبی جم اعتقاد دارد در صورتی که مسئولان مشکلات مالی این تیم را مرتفع نکنند اوضاع بدتر از این خواهد شد.

 

به گزارش "توپ 90"، مهدی تارتار در نشست خبری پایان دیدار پارس جنوبی جم برابر سایپا گفت: تا قبل از اینکه سایپا به ما گل بزند همه چیز خوب پیش می‌رفت. در نیمه اول بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و میتوانستیم دروازه حریف را باز کنیم که این اتفاق نیفتاد. یک نیمه از زمین مسابقه اوضاع بسیار بدی داشت و این موضوع روی کیفیت بازی تاثیر فراوانی داشت.

او ادامه داد: بازیکنان ما بعد از پیروزی هفته قبل با برتری روانی نسبت به سایپایی ها که بازی خود را باخته بودند پا به میدان گذاشتند و همین برتری باعث شد تا ما نبض بازی را در دست بگیریم. اما در نهایت نتوانیم از آن استفاده کنیم و نتیجه بازی را به حریف واگذار کردیم. بازیکنان سایپا پس از گل روحیه خود را باز یافتند و توانستند به خوبی عمل کنند.

تارتار درباره وضعیت تیم پارس جنوبی گفت: چیزی که بسیار بد است اوضاع مالی تیم است که هنوز بهبود نیافته است. من از مسئولان شهر و استانی میخواهم که به میدان بیایند و نسبت به بهبود اوضاع تیم اقدام کنند. به هرحال مشکل مالی روی تیم تاثیر گذار است و در صورتی که حل نشود اوضاع ما از این بدتر هم خواهد شد.

او ادامه داد: تیم ما یکی از تیم هاییست که سرویس دهی خوبی دارد و مشکل ما الان در پیش پرداخت هاست، بازیکنان هر هفته به من مراجعه می کنند و به دنبال این موضوع هستند و بسیار روی آنها تاثیر گذار است.

تارتار در پایان گفت: شرمنده تمام هواداران خود شدیم. آنها کیلومترها راه آمدند تا به تشویق بپردازند و به خوبی این کار را کردند اما ما در نهایت نتوانستیم به آنها برد هدیه بدهیم. از همه آنها سپاسگزارم ‌و شرمنده آنها هستم. امیدوارم روند حمایت های خود را از تیم قطع نکنند.