بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی وردربرمن 2 - بایرن مونیخ 3 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نیمکت نشینی بوفون در دو دیدار بعدی PSG
جمعه, 02 شهریور 1397 ساعت 21:47
نیمکت نشینی بوفون در دو دیدار بعدی PSG
توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن، اعلام کرد که برای دو دیدار آینده تیمش در لوشامپیونا، از جانلوئیجی بوفون استفاده نخواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، بوفون که بعد از 17 سال، در این تابستان از یوونتوس جدا شد، قراردادی یک ساله با پاریسی ها امضا کرد و علاوه بر دیدار سوپرجام مقابل موناکو، در دو هفته ابتدایی فصل جدید هم برای این تیم به میدان رفت.

اکنون توخل قصد دارد در دو دیدار بعدی تیمش مقابل آنژه و نیمس، از آلفونس آرئولا، ملی پوش فرانسوی، در ترکیب پی اس جی استفاده کند.

او به خبرنگاران گفت:" در دو دیدار مقابل آنژه و نیمس، آلفونس بازی خواهد کرد. پس از آن باید ببینیم چه رخ خواهد داد. فکر می کنم برای آلفونس مهم است که بازی کند. آخرین بازی او در ماه می بود. او باید بازی کند.

جی جی سه دیدار استثنایی و فوق العاده داشت. من دوست ندارم او را کنار بگذارم. دوست ندارم تصمیمات بلند مدت بگیرم. مهم است است که در این دوره آماده سازی، آلفونس با تیم هماهنگ شود. من تصمیمات پیچیده را دوست دارم. من باید تصمیم بگیرم. این را دوست دارم."

ادینسون کاوانی، مهاجم پاری سن ژرمن، به دلیل مصدومیت و حضور در جام جهانی، دیر به تمرینات این تیم اضافه شد اما توخل تایید کرد که ممکن است او در دیدار پیش رو بازی کند.

" ما چهار مهاجم اصلی داریم. دی ماریا را فراموش نکنید. او بازیکن باکلاسی است. آنها چهار بازیکن کلیدی هستند که ویژگی های متفاوتی دارند. نمی گویم که ادینسون از ابتدا بازی می کند یا کیلیان امباپه در چه پستی بازی خواهد کرد. ادینسون دو هفته است که سخت تمرین می کند و در فرم فوق العاده ای است. ما باهم تصمیم می گیریم. امباپه به بازی در چندین پست مختلف عادت کرده است. احتمالات مختلفی وجود دارد. او می تواند به عنوان یک مهاجم بازی کند."