بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فغانی رضایت قائمشهر را جلب کرد (عکس)
جمعه, 02 شهریور 1397 ساعت 00:05
فغانی رضایت قائمشهر را جلب کرد (عکس)
داور بین‌المللی کشورمان با قضاوت بی نقص خود در بازی با نساجی و نفت مسجدسلیمان تا حدودی توانست جو‌ موجود در قائمشهر را خنثی کند.

به گزارش “توپ 90”  تیم نساجی مازندران از هفته پنجم مسابقات لیگ برتر رو در روی نفت مسجدسلیمان قرار گرفت  که این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با نتیجه یک گل به نفع نساجی مازندران پایان یافت.


اما پیش از شروع این دیدار هواداران تیم نساجی با آوردن بنری به استادیوم شهید وطنی اعتراضات خود نسبت به کمیته داوران را علنی کردند. از طرفی دیگر در این مدت اعضای باشگاه نساجی هم اعتراضات خود به اشتباهات داوری را در رسانه‌های مختلف عنوان کردند و همه آن‌ها را سهوی خواندند.


حال کمیته داوران با انتخاب علیرضا فغانی به عنوان قاضی این دیدار به دنبال از بین بردن جو به وجود آمده بود.


علیرضا فغانی که سابقه قضاوت در رده بندی جام جهانی را در کارنامه دارد در این مسابقه قضاوت بی نقصی را از خود ارائه نمود و این دیدار را به طور کامل مدیریت کرد. فغانی در این مسابقه و در نیمه دوم یک ضربه پنالتی به سود نساجی اعلام کرد که با بررسی صحنه موجود برخورد توپ به دست مدافع نفت مشهود بود اما در مورد پنالتی بودن یا نبودن این صحنه باید کارشناسان داوری اظهار نظر نمایند. در نهایت هم این پنالتی توسط محمد عباس‌زاده از بین رفت تا نساجی با تک گل عاشوری به اولین برد خود در تاریخ لیگ برتر دست پیدا کند.

 


عکس: معین نادری