بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 30 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری ورامین 3 - سایپا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دفاع تمام قد سرمربی بایرن از اظهارات لواندوفسکی
پنجشنبه, 01 شهریور 1397 ساعت 21:27
دفاع تمام قد سرمربی بایرن از اظهارات لواندوفسکی
روبرت لواندوفسکی در مصاحبه اخیر خود به انتقاد از رفتار سران باشگاه بایرن پرداخته بود.

به گزارش "توپ 90"، لواندوسکی در یکی دو ماه گذشته به سوژه خبری داغ رسانه ها بدل شده بود. گفته می شد او قصد ترک بایرن را دارد و به رئال یا چلسی خواهد رفت.

رئیس بایرن هم این اخبار را تایید کرد و اعتراف کرد که ایجنت لواندوفسکی به وی اعلام کرده بود که این بازیکن قصد ترک باشگاه را دارد. در هر صورت با مخالفت قاطع بایرن، ستاره لهستانی فصل جاری نیز در مونیخ ماندنی خواهد بود.

لواندوفسکی در مصاحبه اخیر خود گفت که از سران بایرن حمایت های لازم در مقابل انتاقادات اواخر فصل گذشته را نگرفته و به همین دلیل تمایل به جدایی داشت.

نیکو کوواچ، سرمربی بایرن، در دفاع از حرف های ستاره لهستانی تیمش گفت:« او نظراتش را به شکلی واقعی بروز داد و می توانست به هر روشی دیگر برای رساندن منظورش متوسل شود ولی این کار را نکرد. او حرف های دلش را زد و به نظر من، هر انسانی این حق را دارد تا از احساس واقعی خود حرف بزند.

من شخصا با روبرت صحبت کردم؛ نه به عنوان مربی او که به عنوان دو دوست. او را کاملا درک می کنم و باید بگویم که اهداف مشترکی داریم.

صادقانه حرف زدیم و می توانم تایید کنم که او حالا از لحاظ ذهنی خود را وقف بایرن کرده است. من سال گذشته در بایرن نبودم و ممکن است او حمایت هایی که نیاز می دید را دریافت نکرده باشد ولی الان با رضایت خاطر در بایرن ماندنی شده است. او همیشه بازیکنی حیاتی برای ما بوده است و تا همین جا نیز برای ما 4 گل زده است. من و هم تیمی های روبرت، از در اختیار داشتن او خوشحال هستیم.»