بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سوئد 2 - روسیه 0 (لیگ ملت ها)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کرانچار: به اندونزی آمدیم تا تجربه کسب کنیم
پنجشنبه, 01 شهریور 1397 ساعت 19:50
کرانچار: به اندونزی آمدیم تا تجربه کسب کنیم
سرمربی تیم فوتبال امید گفت: به بازیکنان خودم تبریک می‌گویم که شانه به شانه با ستاره‌های کره جنوبی جنگیدند.

به گزارش "توپ 90"، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید در نشست خبری بعد از بازی مقابل کره جنوبی اظهار داشت دو تیم از بهترین‌های آسیا امروز مقابل هم بازی کردند و به همین دلیل شاهد یک بازی فشرده و نزدیک بودیم که در نهایت در این بازی سنگین تیم کره جنوبی برنده شد؛ اما این را در نظر بگیرید که ما با تیم زیر ۲۱ سال به این مسابقات آمدیم چرا که می‌خواهیم مقدمات آماده‌سازی خودمان را انجام دهیم تا با این جوانان طلایی تیم خوبی را پرورش دهیم.


وی افزود: اینجا آمدیم تا کسب تجربه کنیم چرا که هدف اول ما صعود به المپیک ۲۰۲۰ است.  به همین دلیل با تیم زیر ۲۱ سال به این مسابقات آمدیم و حتی توانستیم صدرنشین از گروه‌مان صعود کنیم و به کره جنوبی برخورد کردیم اما تیم کره جنوبی آمده بود تا مدال طلا بگیرد.


سرمربی تیم فوتبال امید تصریح کرد: آنها تیم خیلی خوبی هستند و چند ستاره بزرگ‌سال خود را هم به این مسابقات آوردند که تجربه بیشتری نسبت به بازیکنان ما داشتند. به نظر من این تیم نزدیک به کسب جام است هرچند که صدرنشینی ما باعث شد خیلی زود به کره جنوبی برخورد کنیم و به آنها بابت این پیروزی تبریک می‌گویم.


وی در پایان گفت: به بازیکنان خودم هم تبریک می‌گویم که شانه به شانه با ستاره‌های کره جنوبی جنگیدند و در نهایت در این مسابقه سخت این تیم کره جنوبی بود که برنده شد.