بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کریمی برند محبوب و مشهور فوتبال است
پنجشنبه, 01 شهریور 1397 ساعت 19:48
کریمی برند محبوب و مشهور فوتبال است
سرمربی موقت سپیدرود در بازی مقابل استقلال خورستان اعلام کرد که تنها در هفته پنجم هدایت این تیم را بر عهده دارد و بعد از مسابقه سپیدرود رسما در اختیار علی کریمی قرار می‌گیرد.

به گزارش “توپ 90” محسن نصر، مربی موقت تیم سپیدرود رشت در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان گفت:


همه وضعیت سپیدرود را می‌دانید. تیم نتایج خوبی نگرفته است. من تیم را در اختیار گرفتم اما دست تنها بودم. تمرینات خوبی را در این مدت پشت سر گذاشتیم. وضعیت روحی بازیکنان بهتر است و خودمان را از پیش باخته نمی‌دانیم.


نصر در ادامه عنوان کرد: فوتبال رشت سال‌هاست با مشکل مالی روبرو استو تا وقتی اسپانسر و کارخانه قوی نداشته باشیم، مشکل داریم. نام بزرگ سپیدرود می‌تواند درآمدزایی کند اما مدیری وجود ندارد که این کار را انجام دهد.


مربی سپیدرود در رابطه دیدار تیمش با استقلال خوزستان گفت: همه تیم‌ها برای ما قابل احترام هستند. درست است که استقلال خوزستان یک باخت داشته است اما ما استقلال را آنالیز کردیم و نقاط ضعف را می‌دانیم ولی باید قبول کنیم من سه جلسه با بازیکنان کار کردم. در این مدت باید روی کار بدنی، روحی و نقاط ضعف حریف کار می‌کردیم. کسی نمی‌تواند در سه جلسه کاری کند. با این وجود این نوید را به هواداران می‌دهم که برای کسب امتیاز وارد زمین مسابقه می‌شویم.


او درباره انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی سپیدرود گفت: آقای کریمی یک برند هستند. سال گذشته سرمربی بودند و تیم را حفظ کردند. او محبوب و مشهور است. من از بازیکنان سابق سپیدرود هستم. مدیران به آقای کریمی احترام گذاشتند و من هم احترام می‌گذارم. در این بازی من مسئولیت تیم را بر عهده دارم. من سرمربی تیم هستم و بعد از بازی مسئولیتم تمام می‌شود. از بازی بعد آقای کریمی تیم را بر عهده می‌گیرد. تلاشم این است ماموریتم را به بهترین شکل ممکن انجام دهم.