بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دفاعیه مهاجم جنجالی تیم ملی امید
چهارشنبه, 31 مرداد 1397 ساعت 21:26
دفاعیه مهاجم جنجالی تیم ملی امید
مهاجم پُر حاشیه و اخراجی تیم ملی امید از استوری اینستاگرام منتشر شده در صفحه خود ابراز بی‌اطلاعی می‌کند.

به گزارش "توپ 90"، انتشار یک استوری عجیب در صفحه اینستاگرام محمدامین اسدی، مهاجم پرسپولیس و تیم ملی امید در ساعت ۳ بامداد روز چهارشنبه(به وقت اندونزی) دردسرهای زیادی برای او به همراه داشت، تا جایی که این بازیکن کم سن و سال صبح امروز از اردوی امیدهای ایران اخراج و به تهران دیپورت شد.

محمدامین اسدی درباره علت این اتفاق به خبرنگار "توپ 90" گفت: وقتی صبح از خواب بلند شدم، دیدم همه جا انتقاد کردند، پست گذاشتند و در همه جا این موضوع را پخش کرده‌اند.

او ادامه داد: واقعا خودم همین امروز صبح این قضایا را دیدم و اصلا در جریان اتفاق شب گذشته نبودم؛ نمی‌دانم از قبل با کسی خصومتی بوده یا هر چیز دیگر، پسورد یا صفحه اینستاگرام من را هک کردند، استوری گذاشتند، مشخصاتم را تغییر دادند و حتی دنبال کننده‌های اینستاگرام من را دست‌کاری کردند.

مهاجم تیم ملی امید عنوان کرد: خدا را شکر امروز صبح موضوع را به یکی از دوستانم اطلاع دادم که توانست صفحه اینستاگرامم را برگرداند، اما واقعا شوکه شدم؛ خیلی بد است آدم در چنین موقعیتی قرار بگیرد و تا این اندازه برای آدم قضاوت کنند و حرف نابجا بزنند.

اسدی در مورد پیگیری باشگاه پرسپولیس پیرامون این اتفاق گفت: فعلا از باشگاه پرسپولیس خبری نشده است.

او اضافه کرد: نمی‌دانم حتما شاید خصومت‌هایی که از قبل با افرادی داشتم این اتفاق را به همراه نداشته؛ واقعا نمی‌دانم؛ البته من به کسی بدی نکردم که حتی شخصی بخواهد صفحه اینستاگرامم را هک کند و به این شکل باعث خراب شدن در همه جا من شود.

مهاجم امیدهای ایران و پرسپولیس تاکید کرد: بالاخره خدا هم جای حق نشسته و ان‌شاالله حق به حق‌دار می‌رسد؛ اصلا این کارها درست نیست ولی ان‌شاالله که همه چیز هرچه زودتر مشخص می‌شود.

اسدی درباره واکنش‌های مردم به این اتفاق گفت: حرفم با مردم این است که فقط من را حمایت کنند چون به خدا من هیچ کاری نکردم و هیچ اشتباهی نکردم! اصلا مگر من دیوانه‌ام بخواهم این کار را انجام دهم؟ اصلا به بچه هم بگویید خنده‌اش می‌گیرد.

او اظهار کرد: فقط دوست دارم مردم قضاوت الکی درباره من نکنند و خدا را این وسط در نظر بگیرند؛ مردم به جای قضاوت، از من حمایت کنند چون واقعا هیچ کاری نکردم؛ اصلا خود مردم باید ببینند دیگر که اصلا در صفحه اینستاگرام عکس‌ها، پست‌ها و ... هک شده بود تا اینکه صفحه من برگشت؛ حالا خودم باید یک ویدئو بگذارم و در این باره توضیح دهم.

اسدی درباره واکنش کادر فنی تیم ملی امید به این اتفاق گفت: آقای استیلی همیشه به من لطف داشتند، جای پدر من بودند، همیشه کمکم کردند و همیشه گفتند هر مشکل و صحبتی داشتی مثل پدرت بامن در میان بگذار؛ خیلی از ایشان راضی هستم و خدا ایشان را خیر دهد چون واقعا کمکم کردند و حق پدری بر گردنم دارند.

مهاجم تیم ملی ایران با تاکید بر اینکه اصلا این اتفاق تقصیر من نبوده است، گفت: مقصر اتفاقات امروز و این مشکلات که انقدر در فضای مجازی و سایت‌ها پخش شود و این داستان‌ها پیش بیاید، من نیستم؛ ان‌شاالله خدا جواب آن کسی که این کار را کرده، بدهد.