بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی والنسیا 3 - خیخون 0 (دبل سانتی مینا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دو ستاره مطرح اروپایی در تور الهلال
چهارشنبه, 31 مرداد 1397 ساعت 19:21
دو ستاره مطرح اروپایی در تور الهلال
پرافتخارترین تیم فوتبال عربستان با جذب دو بازیکن مطرح اروپایی قصد دارد تیمی قدرتمند را به مسابقات لیگ عربستان و لیگ قهرمانان بفرستد.

به گزارش" توپ 90"، الهلال عربستان بعد از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، فصل گذشته روزهای بدی را گذراند. این تیم اگرچه بار دیگر قهرمان لیگ عربستان شد اما از مرحله گروهی لیگ قهرمانان حذف شد تا انقلابی اساسی در این تیم ایجاد شود. سامی جابر اسطوره این باشگاه بعد از حذف مدیریت این باشگاه را به عهده گرفت و در اولین قدم رامون دیاز مربی آرژانتینی و بازیکنان خارجی زیادی که این تیم جذب کرده بود را کنار گذاشت. الهلال خورخه خسوس پرتغالی را به عنوان سرمربی انتخاب و شروع به جذب مهره های سرشناس کرد و همانطور که جابر قول داده بازیکنان خارجی با کیفیتی را می خواهد به خدمت بگیرد.


آلوارو نگردو بازیکن سرشناس اسپانیایی یکی از بازیکنانی است که قرار است به الهلال بپیوندد. این مهاجم 33 ساله که در بشیکتاش عضویت داشت قرار است در پروژه بازسازی الهلال یکی از ستاره های اروپایی باشد. نگردو سابقه بازی در تیم های منچستر سیتی، والنسیا و میدلزبورو را دارد. این مهاجم 21 بازی و 10 گل نیز برای تیم ملی اسپانیا به ثمر رسانده است. دیگر بازیکن سرشناسی که قرار است الهلال به خدمت بگیرد بافتیمبی گومیس مهاجم فرانسوی و 33 ساله گالاتسرای ترکیه است. او نیز دوازده بازی و 3 گل ملی در کارنامه اش دارد.


بی شک الهلال برای به خدمت گرفتن این دو بازیکن سرشناس اروپایی باید حسابی دست به جیب شده و هزینه کند و البته این به نوعی هشدار برای رقبای آسیایی این تیم در سال آینده است.