بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کاوه - کلوب بروژ؛ یک قدم تا نهایی‌شدن
چهارشنبه, 31 مرداد 1397 ساعت 17:03
کاوه - کلوب بروژ؛ یک قدم تا نهایی‌شدن
مهاجم فصل گذشته شالروا با درخشش در این تیم در آستانه امضای قرارداد با کلوب بروژ قرار دارد.

به گزارش "توپ 90"، کلوب بروژ بلژیک که فصل گذشته موفق به قهرمانی در لیگ این کشور شده بود، در آستانه امضای قرارداد با کاوه رضایی ستاره ایرانی شالروا بلژیک قرار دارد تا به این ترتیب کاوه تبدیل به ترانسفر بزرگ این تیم در تابستان بعد از جدایی دو بازیکن کلیدی شود.


این باشگاه بلژیکی قصد داشت در تابستان و قبل از تمدید قرارداد شالروا با این بازیکن قرارداد امضا کند اما کاوه قرارداد خود را تمدید کرد تا این انتقال به تعویق بیفتد و حالا دوباره شرایط به شکلی پیش رفت که کاوه یک امضا برای حضور در تیم قهرمان بلژیک فاصله داشته باشد.


نقل و انتقالات تابستانی اما برای این تیم به شکلی پیش رفت که قهرمان فصل گذشته بلژیک دو بازیکن خط حمله خود را از دست داد تا دوباره به سراغ رضایی برود. شنیده ها از این انتقال حاکی از این است که رضایی با قراردادی به ارزش 7 میلیون یورو در آستانه این انتقال قرار دارد.


رضایی که پیش از این مورد توجه باشگاه اندرلخت نیز قرار گرفته بود، با حضور در کلوب بروژ می تواند فصل آینده در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود. بروژ با توجه قهرمانی در لیگ بلژیک به صورت مستقیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت و این موضوع می تواند یک اتفاق ویژه و بزرگ برای رضایی در دومین فصل حضور خود در  اروپا باشد.
کاوه در ابتدای فصل گذشته با درخشش در استقلال راهی شالروا شد  و توانست در اولین فصل حضور خود در فوتبال بلژیک عملکرد بسیار خوبی ثبت کند تا خیلی زود تبدیل به هدف نقل و انتقالاتی تیم های مطرح و بزرگ فوتبال بلژیک شود.


این انتقال در آستانه نهایی شدن است و برخی از بازیکنان شارلروا در اینستاگرام با کاوه رضایی خداحافظی کردند تا به این ترتیب کاوه فاصله زیادی با حضور در تیم قهرمان بلژیک نداشته باشد.