بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زنوزی به دنبال سومین کاپیتان تیم ملی
چهارشنبه, 31 مرداد 1397 ساعت 17:03
زنوزی به دنبال سومین کاپیتان تیم ملی
محمدرضا زنوزی که پرستاره ترین تراکتورسازی تاریخ را برای حضور در لیگ هجدهم مهیا کرده، برای به خدمت گرفتن حاج صفی هم وارد عمل شده است.

به گزارش "توپ 90"، هرچند گفته می‌شد حاج صفی با جدایی از تیم یونانی به صورت قرضی و یک ساله به سپاهان می‌پیوندد اما آخرین اخبار از ورود تراکتور به این ماجرا و ارائه پیشنهاد به بازیکن ملی پوش المپیاکوس حکایت دارد.


گویا شب گذشته زنوزی، مالک تراکتورسازی با احسان حاج صفی در ترکیه درباره این انتقال بزرگ جلسه‌ای داشته است اما احسان فعلا پاسخ نهایی را به او نداده است.


در حالی که سپاهان به حاج صفی اعلام کرده است خودش رضایت باشگاه یونانی را بگیرد و سپس با قراردادی حدود آنچه قبلا با سپاهان داشت به این تیم بپیوندد، تراکتورسازی با پیشنهادی بالاتر به دنبال جذب حاج صفی است.


حال باید منتظر ماند و دید حاج صفی که اسطوره سپاهان به شمار می‌رود و بارها اعلام کرده که در ایران برای هیچ تیم دیگری بازی نخواهد کرد، چه تصمیمی در این زمینه خواهد گرفت. او در سپاهان کاپیتان و همه کاره این تیم در زمین خواهد بود و از محبوبیت بسیار بالایی هم در میان هواداران برخوردار است، اما شاید تراکتورسازی با پیشنهاد اغوا کننده‌ همه معادلات را بر هم بزند و این بازیکن برای دومین مرتبه پیراهن تراکتورسازی را برتن کند.