بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صنعت نفت؛ چالش سخت و کلیدی برانکو
سه شنبه, 30 مرداد 1397 ساعت 18:09
صنعت نفت؛ چالش سخت و کلیدی برانکو
پس از 2 تساوی و پیش از جدال حساس با الدحیل، پرسپولیس صنعت نفت را در پیش دارد و برای قرمزها، راهی جز پیروزی مقابل این تیم نیست.

به گزارش "توپ 90"، بر خلاف دو فصل قبل پرسپولیس هفته چهارم را با امتیاز تک رقمی به پایان رساند و همین موضوع باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده است. نگاهی به حریفان پرسپولیس یعنی استقلال خوزستان جوان و کم تجربه و نفت مسجد سلیمان تازه لیگ برتری شده، نگرانی سرخ ها را افزایش می دهد و باتوجه به انتظار بالای هواداران، کار بازیکنان را هم سخت تر می کند.

اما تمام این اتفاقات با پیروزی مقابل صنعت نفت و بازگشت به صدر تمام خواهند شد. برد در آبادان از جهت دیگری هم مهم است؛ پرسپولیسی ها پس از این بازی راهی قطر خواهند شد و با الدحیل دیدار خواهند کرد و پیروزی مقابل صنعت نفت می تواند روحیه شاگردان ایوانکوویچ را در آستانه سخت ترین بازی فصل افزایش دهد.

باتوجه به جو ورزشگاه و حضور هواداران آبادانی در استادیوم، پرسپولیس کار آسانی برای رسیدن به هدفش نخواهد داشت. آن ها دو فصل پیش در آستانه قهرمانی، به صنعت نفت باختند و قهرمانی شان به تاخیر افتاد اما فصل گذشته آن ها را با 3 گل شکست دادند. شاید به قول برانکو کلید این بازی، در گل اول باشد؛ چیزی که پرسپولیس با عناصر هجومی اش باید خیلی زود به آن برسند.