بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی افغانستان 4 - اندونزی 3 (نیمه نهایی فوتسال زیر20سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی کریستال پالاس - لیورپول
دوشنبه, 29 مرداد 1397 ساعت 13:14
پیش بازی کریستال پالاس - لیورپول
دو تیم کریستال پالاس و لیورپول، امروز در ورزشگاه سلهورت پارک به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، لیورپول که در بازی اول خود موفق به کسب پیروزی شد، به دنبال این است که به دومین پیروزی برسد و از رقبای قدرتمندش عقب نماند. شاگردان کلوپ فصل گذشته تا فینال چمپیونزلیگ پیش رفتند ولی مثل 27 سال اخیر در لیگ ناکام بودند و تنها توانستند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنند. اما امسال با خریدهای خوبی که توسط قرمزها انجام شده، آنها خود را برای لیگ برتر و کسب قهرمانی آماده کرده اند. لیورپول در دیدار اول خود توانست 4-0 وستهام را شکست دهد و در دیدار دوم، کار دشواری در خانه کریستال پالاس پیش رو خواهد داشت.


پالاس نیز در بازی اول موفق شد 2-0 فولام را شکست دهد و شروع خوبی در لیگ داشته باشد. با این حال، آنها سابقه خوبی مقابل لیورپول ندارند. در 6 تقابل اخیر دو تیم، 5 پیروزی برای لیورپول و 1 پیروزی برای پالاس به دست آمده و لک لک ها امیدوارند در این بازی نیز به پیروزی برسند و 3 امتیاز را کسب کنند.


کلوپ علتی برای تغییر در خط دفاعی و خط حمله اش نمی‌بیند زیرا آنها در بازی قبلی درخشان بودند. فابینیو در دیدار مقابل وستهام از روی نیمکت بازی را دنبال کرد و انتظار می‌رود امروز اولین بازی اش را برای لیورپول انجام دهد. جردن هندرسون نیز احتمالا به ترکیب تیمش بازخواهد گشت و جای واینالدوم را پر خواهد کرد.


اما لیورپول از همراهی الکس اوکسلید چمبرلین به علت مصدومیت محروم است و حضور لاورن و ماتیپ نیز هنوز مشخص نیست. در آن سو، اسکات دن به صورت حتمی غایب است و حضور مکس مایر، جاناتان ویلیامز و ویکهام هنوز مشخص نیست.

ترکیب احتمالی: