بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 1 - آتالانتا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بی‌اعتنایی عجیب مدیر منچستریونایتد به مورینیو
دوشنبه, 29 مرداد 1397 ساعت 13:13
بی‌اعتنایی عجیب مدیر منچستریونایتد به مورینیو
اد وودوارد، مدیرعامل باشگاه منچستریونایتد و پرقدرت‌ترین چهره‌ی این باشگاه بعد از شکست 3-2 دیروز یونایتد در مقابل برایتون به تنهایی و بدون حضور مورینیو به رختکن منچستریونایتد رفت.

به گزارش "توپ 90"، وودوارد بعد از بازی منتظر نماند تا مصاحبه‌ی مطبوعاتی ژوزه مورینیو به پایان برسد تا بدون حضور او در رختکن تیم حضور یابد. اقدام عجیب وودوارد در حالی صورت گرفت که در توافقی نانوشته، معمولاً روسا و مسئولین رده‌بالای باشگاه‌ها بدون حضور سرمربی در رختکن تیم‌ها حاضر نمی‌شوند. 


به نوشته منچستر ایونینگ نیوز، وودوارد 5 دقیقه بعد از پایان بازی درحالیکه مشغول تایپ کردن پیامهایی با تلفن همراه خود بود وارد رختکن تیمش شد. مورینیو اما به دلیل اینکه مشغول شرکت در مصاحبه‌های بعد از بازی بود در این زمان در رختکن حضور نداشت. در زمان ورود وودوارد به رختکن یونایتد، بازیکنان این تیم به دلیل شکست شوکه‌کننده در مقابل برایتون و عملکرد ضعیف‌شان ناراحت بوده و فضایی سنگین بر رختکن حاکم بود. 


با توجه به شناختی که از مورینیو وجود دارد، باید منتظر واکنش تند او به این حرکت وودوارد بود. رسانه‌های انگلیسی معتقدند آقای خاص این حرکت را توهین به خود قلمداد خواهد  کرد و این ماجرا به تنش‌های موجود بین او و مدیران منچستریونایتد خواهد افزود. 


مورینیو در روزهای اخیر چندین بار ناراحتی خود از عملکرد مدیریت باشگاه در فصل نقل و انتقالات را به زبان آورده و بر اساس گزارش رسانه‌های انگلیسی، مدیران یونایتد از این اقدام او دل خوشی ندارند. باید دید آیا با وجود این جو پرتنش، مورینیو می‌تواند تا پایان فصل روی نیمکت یونایتد دوام بیاورد یا اینکه درگیری او با مسئولین یونایتد و به خصوص اد وودوارد ابعاد پررنگ‌تری پیدا خواهد کرد ؟