بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بشیکتاش به دنبال دروازه بان پراشتباه لیورپول
دوشنبه, 29 مرداد 1397 ساعت 13:13
بشیکتاش به دنبال دروازه بان پراشتباه لیورپول
با ورود آلیسون برزیلی به لیورپول، آینده‌ی لوریس کاریوس در این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

به گزارش "توپ 90"، کاریوس که در فینال لیگ قهرمانان با اشتباهات خود انتقادهای بسیاری را به جان خریده بود در فصل جاری اگر در لیورپول بماند باید به نیمکت‌نشینی عادت کند. چرا که یورگن کلوپ، آلیسون برزیلی را دروازه‌بان شماره یک تیم خود می‌داند. کلوپ چندین بار تایید کرده که کاریوس باید احتمال نیمکت‌نشینی در لیورپول را بپذیرد. به نظر می‌رسد اشتباهات کاریوس در فینال لیگ قهرمانان در مقابل رئال، برای او در قرمزهای انگلیسی آینده‌ای باقی نگذاشته.


حالا اشپورت1 گزارش داده که باشگاه بشیکتاش استانبول علاقه‌ی بسیار زیادی برای به خدمت گرفتن دروازه‌بان آلمانی لیورپول دارد و به احتمال زیاد مذاکره‌ی دو باشگاه بر سر کاریوس آغاز شده است. کلوپ پیش از این به مدیران لیورپول اعلام کرده بود در صورتیکه قصد انتقال کاریوس را داشته باشند او موافقت خواهد کرد.


بشیکتاش مایل است کاریوس را به صورت قرضی به خدمت بگیرد البته با این شرط که در پایان فصل جاری بتواند در صورت تمایل با او قرارداد دائمی امضا کند. اگر انتقال کاریوس انجام شود، کلوپ دیگر برای خروج سیمون میگنولت از لیورپول اجازه نخواهد داد چرا که قصد دارد یکی از دروازه‌بانهای خود را به عنوان جایگزین آلیسون در مواقع ضروری نگه دارد.


کلوپ وقتی دریافت کاریوس در فینال لیگ قهرمانان به دلیل ضربه‌ی وارد شده به سرش تمرکز و آمادگی لازم را نداشته، امیدوار بود او بتواند به روزهای اوج خود بازگردد ولی کاریوس در روند پیش‌فصل هم در فرصت‌هایی که در اختیارش قرار داده شد ضعیف نشان داد تا در نهایت کلوپ به فکر جذب آلیسون از رم بیفتد.