بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اقدام کانون هواداران استقلال برای آرامش در آزادی
دوشنبه, 29 مرداد 1397 ساعت 11:02
اقدام کانون هواداران استقلال برای آرامش در آزادی
کانون هواداران استقلال برای بازگشت آرامش به ورزشگاه در دیدار با فولاد برنامه ریزی جالبی انجام داده است.

به گزارش "توپ 90"، اتفاقات باور نکردنی هفته های ابتدایی لیگ برتر باعث شده تا شرایط ورزشگاه های فوتبال ایران شاهد صحنه های غیر قابل باوری باشد.


درگیری، پرتاب سنگ، فحاشی، استفاده از اسلحه سرد و جزییات دیگری که کمتر در فوتبال ایران پیش از این شاهد آن بودیم، همگی دست به دست هم دادند تا وضعیت ورزشگاه ها و حاشیه های آن از نتایج داخل زمین مهم تر شود.


کانون هواداران استقلال روز یکشنبه با انتشار بیانیه ای در این باره خبر از اقدام خود برای جلو گیری از هر گونه درگیری در ورزشگاه آزادی برای دیدار با فولاد خوزستان دادند. در این بیانیه آمده است: "کمیته مشوقین باشگاه استقلال برای ارج نهادن به هواداران محترم تیم فولاد، قصد دارد در دیدار روز چهارشنبه با دسته های گل و بسته های آب میوه و شیرینی از لیدرها و هواداران محترم باشگاه فولاد پذیرایی کند. هواداران باشگاه استقلال همواره فرهنگ و شخصیت بالای خود را اثبات کرده اند و برای دیدار روز چهارشنبه نیز قصد داریم دوباره این فرهنگ را به نمایش بگذاریم. باشگاه استقلال و کمیته مشوقین این باشگاه همیشه بر احترام کامل به رقیب تاکید دارند زیرا میخواهیم فضای ورزشگاهها همواره سالم و فرهنگی باشد تا همه از فوتبال پاک لذت ببرند."

اقدام عملی کانون هواداران استقلال برای پرهیز از هر گونه به حاشیه کشیده شدن دیدار می تواند گامی بلند و قابل تقدیر برای بهبود شرایط ورزشگاه آزادی بعد از 3 هفته جنجال در ورزشگاه آزادی باشد تا شاید این ورزشگاه بعد از هفته های ملتهب خود، روی آرامش را ببیند.