بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ادامه رکورد گرت بیل با گلزنی مقابل ختافه
دوشنبه, 29 مرداد 1397 ساعت 11:01
ادامه رکورد گرت بیل با گلزنی مقابل ختافه
رئال مادرید شب گذشته با پیروزی مقابل ختافه، شروع خوبی در لالیگا داشت ولی نکته جالب بازی دیشب، ادامه رکورد گرت بیل بود.

به گزارش "توپ 90"، ستاره ولزی شب گذشته موفق شد گل دوم رئال را به ثمر برساند تا در نهایت، شاگردان لوپتگی 2-0 پیروز میدان شوند. اما این سومین فصل پیاپی بود که گرت بیل توانست در اولین بازی فصل برای رئال مادرید گلزنی کند. او  در فصل 17-2016 توانست دو گل وارد دروازه رئال سوسیداد کند و در فصل 18-2017 مقابل دپورتیوو لاکرونیا، موفق شد با یک ضربه سر دروازه حریف را باز کند.


سپیدپوشان پس از شکست مقابل اتلتیکو در سوپرکاپ اروپا، انگیزه بالایی برای کسب موفقیت داشتند و گلزنی بیل پس از گل کارواخال، خیال آنها را راحت کرد. در نیمه اول نیز بیل چندین بار به گلزنی نزدیک شد ولی ضربه سر او با برخورد به تیرک افقی به بیرون رفت. تلاش او برای موفقیت ادامه داشت، تا جایی که سانتر او روی دروازه حریف، در نهایت منجر به ضربه سر کارواخال و گلزنی رئال شد.


در حالی که بیل فصل گذشته تحت هدایت زیدان نتوانست خیلی خوب کار کند و بیشتر نیمکت نشین بود، ولی در نهایت پس از رونالدو بهترین گلزن تیمش بود. او فصل گذشته 16 گل در لالیگا به ثمر رساند و امسال با جدایی رونالدو، بار مسئولیت روی دوش او خواهد بود و انتظارات بسیار بالا رفته است.