بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عصبانیت مورینیو از دست خبرنگاران
دوشنبه, 29 مرداد 1397 ساعت 03:48
عصبانیت مورینیو از دست خبرنگاران
ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد اشتباهات فردی را عامل شکست تیمش برابر برایتون می داند.

یه گزارش "توپ 90"، امروز منچستریونایتد در دیداری عجیب با نتیجه 2-3 مغلوب برایتون شدند تا اولین شکست آنها در فصل جدید رقم بخورد و مورینیو معتقد است بازیکنانش در لحظات سرنوشت ساز اشتباهاتی ابتدایی انجام می دهند.

مورینیو در پاسخ به سوال یک خبرنگار که عدم وجود ارتباط مناسب در تیم را عامل شکست یونایتد خواند با عصبانیت گفت: "شما باید در حرفه خود فوق العاده باشید که بتوانید از روی سکوها در مورد شیمی بین بازیکنان نظر بدهید. ما مرتکب اشتباه شده و به همین دلیل مجازات شدیم و من نمی توانم بیشتر از این حرف بزنم.

ما در لحظات مهم و حیاتی بازی اشتباه مهلکی را مرتکب شدیم و به همین دلیل از سوی حریف تنبیه شدیم و از نظر من داستان و اتفاقاتی که در این بازی رخ داد همین بوده است. اشتباه بزرگ ما خصوصا روی گل سوم بود زیرا بعد از اینکه بازی 1-2 شد ما روحیه گرفتیم اما گل سوم ما را دیگر کشت و گل دوم ما نیز در دقیقه 93 و خیلی دیر به ثمر رسید.

شرایط ما در هفته ای که گذشت خوب بود و من انتظار داشتم از نظر تیمی عملکرد بهتری ارائه دهیم اما اشتباهات ساده باعث می شود ما نیاز به ماموریتی غیرممکن برای پیروز شدن در یک بازی داشته باشیم."