بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مسی عجله کند؛ گل هفت هزارم را هم خواهد زد
یکشنبه, 28 مرداد 1397 ساعت 15:08
مسی عجله کند؛ گل هفت هزارم را هم خواهد زد
لیونل مسی 9 سال پیش گل شماره 5 هزار بارسا در لالیگا را به ثمر رساند و از بخت خوب او، شب گذشته گل شش هزارم را هم به نام خود ثبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، از هفته اول لالیگا بارسا شب گذشته در نوکمپ میزبان آلاوس بود و توانست با نبوغ مسی و دو گل او در کنار تک گل کوتینیو، 3-0 برنده از زمین خارج شود. گل اول مسی، گل شش هزارم بارسا در لالیگا نیز بود. گلی که از روی یک ضربه کاشته و به شکلی زیبا وارد دروازه شد.

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی و در مورد مسی گفت:« او چنین گلی را قبلا به جیرونا هم زده بود. لئو همواره ما و دنیا را شگفت زده می کند. گل او یک گل عادی نبود ولی او عادت به انجام این کارها دارد. ضربه آزادی که به تیر زد نیز استادانه بود.

وقتی ضربه ای می زند یا پاسی را ارسال می کند، واقعا به فکر کسی خطور نمی کند که توپ به کجا خواهد رفت. او فضاهایی را می بیند که کسی نمی بیند. مسی این کارها را بهتر از هر کسی در دنیای فوتبال انجام می دهد. واقعا ما را به خود بدعادت کرده است. در هر بازی انتظار این را داریم تا مسی جادو کند. این یک شانس بزرگ است که در دوره ای زندگی می کنیم که مسی در آن فوتبال بازی می کند.»

والورده در مورد تاثیر بازوبند کاپیتانی روی مسی گفت:« او تغییر خاصی نکرده است. لئو در زمان اینیستا نیز همیشه یکی از رهبران تیم بود.

وقتی اینیستا از جمع ما رفت، این رهبری حالا بر عهده مسی، پیکه و بوسکتس گذاشته شده است. او امشب گل شش هزارم بارسا را در لالیگا زد و کسی چه می داند، اگر او عجله کند، شاید گل هفت هزارم را هم خودش بزند. نمی دانم از این حیث او خوش شانس است یا به فوق العاده بودنش بر می گردد. ترجیح من روی گزینه دوم است.»