بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دومین کلین شیت فصل برای پدیده گلری لیگ
شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 12:23
دومین کلین شیت فصل برای پدیده گلری لیگ
دروازه بان تیم پارس جنوبی جم دومین کلین شیت فصل خود را به ثبت رساند.

به گزارش "توپ 90"، احمد گوهری دروازه بان جوان پارس جنوبی که امسال با نظر مهدی تارتار در ترکیب تیمش به میدان می رود، توانسته عملکرد خوبی داشته باشد و بازی های مطلوبی را انجام دهد.
در پارس جنوبی جم با وجود اینکه رحمان احمدی دروازه بان باتجربه و سابقا ملی پوش حضور دارد، اما عملکرد خوب گوهری در 4 بازی گذشته باعث شده تا مهدی تارتار همچنان به این دروازه بان جوان اعتماد کند.


گوهری در بازی اول پارس با فولاد یک پنالتی برای تیمش گرفت و گل هایی که خورد روی اشتباه مدافعان بود. مقابل نفت مسجدسلیمان او نه تنها کلین شیت کرد و موقعیت هایی را از حریف گرفت، یک پاس گل هم از محوطه جریمه برای صالحی ارسال کرد. در بازی با نساجی نیز گوهری فقط از روی نقطه پنالتی گل خورد و عملکرد خیلی خوبی در سایر دقایق داشت و در نهایت در بازی این هفته با استقلال هم توانست دروازه اش را بسته نگه دارد.


این دومین کلین شیت احمد گوهری در 4 بازی گذشته است که حالا به نظر می رسد اعتماد به نفس لازم را برای درخشش در ترکیب پارس جنوبی پیدا کرده است.


گوهری در مصاف با استقلال در چند صحنه با خروج های خوب و به موقع دروازه تیمش را نجات داد و در به دست آمدن این پیروزی نقش داشت. او حالا آینده ای روشن را برای خود متصور است و تلاش می کند تا بتواند همچنان در ترکیب پارس جنوبی روزهای خوبی را سپری کند.