بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فولاد و پارس جم؛ بهترین میزبان های لیگ جنوبی اند
شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 12:23
فولاد و پارس جم؛ بهترین میزبان های لیگ جنوبی اند
تنها دو تیم در پایان هفته چهارم لیگ برتر توانسته اند امتیازات کامل بازی های خانگی را کسب کنند.

به گزارش توپ 90، رقابت های لیگ برتر شب گذشته هفته چهارم خود را پشت سر گذاشت و حالا جدول رده بندی تا حدود کمی سر و شکل پیدا کرده است.

در بازی های این هفته پرسپولیس فرصت داشت تا با برتری مقابل نفت مسجدسلیمان 10 امتیازی شود و به صدر جدول بازگردد اما شاگردان برانکو در خانه از پس حریف تدافعی و مستحکم خود برنیامدند و دو امتیاز را در ورزشگاه آزادی از دست دادند. بدین ترتیب پدیده مشهد در پایان هفته چهارم لیگ صدرنشین شد.

اما پرسپولیس با این تساوی یک پوئن مثبت دیگر را هم از دست داد. این تیم می توانست با یک پیروزی به دومین برد خانگی خود در این فصل دست پیدا کند و هر 6 امتیاز بازی های داخل خانه را در جیب خود داشته باشد. این تساوی پرسپولیس را در خانه 4 امتیازی نگه داشت و فرصت صدرنشینی در آمار بازی های خانگی را به دو تیم جنوبی داد.

در حال حاضر تنها تیم هایی که توانسته اند در هر دو بازی خانگی خود پیروز شوند، تیم های فولاد خوزستان و پارس جنوبی جم هستند. پارس با برتری مقابل نفت مسجدسلیمان و البته پیروزی بسیار ارزشمند مقابل استقلال این آمار را برای خود ثبت کرده است. جالب اینجاست که آمار 2 برد از 2 بازی خانگی برای فولادی ها با کمک همین تیم پارس به دست آمده است. فولاد با برد هفته اول مقابل شاگردان مهدی تارتار و همچنین پیروزی مقابل نساجی مازندران موفق به کسب هر 6 امتیاز بازی های خانگی خود شده اند.