بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

احتمال تغيير در تركيب اميدها برابر ميانمار
شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 12:22
احتمال تغيير در تركيب اميدها برابر ميانمار
ملى پوشان تیم امید بعد از پیروزى برابر کره شمالى تمرین پرنشاطى را برگزار کردند.

به گزارش "توپ 90"، تمرین تیم امید کشورمان صبح امروز ساعت  10 صبح به وقت محلی در زمین گلف "جی با با چی کارا" پیگیری شد و همه نفرات زیر نظر کرانچار، شاهرودی، بختیاری زاده و ماجدی تمرین کردند.


ابتدا بازیکنان به دو دسته تقسیم شدند، نفرات ثابتی که در روز مقابل کره شمالی بازی کردند به گوشه ای از زمین رفته و نفرات ذخیره نیز زیر نظر کرانچار تمرینات اختصاصی را برگزار کردند.


با توجه به تمرکز ویژه کرانچار روی بازیکنان ذخیره این چنین به نظر می رسید که تیم امید کشورمان در دیدار سوم از بازی های آسیایی تغییرات زیادی در ترکیب خود ایجاد خواهد کرد.


بازیکنانی که دیروز مقابل کره شمالی 90 دقیقه تمرین کرده بودند زیر نظر شاهرودی و بختیاری زاده و ماجدی تمرین سبکی را اعم از نرم دوی و کار با توپ را انجام دادند اما نفراتی که دیروز مقابل کره به میدان نرفته بودند به دستور کرانچار تمرینات شان فشرده تر بود و دوهای سرعتی در دستور کار ملی پوشان قرار گرفته بود.


با توجه به پیروزی سه بر صفر مقابل کره شمالی روحیه بازیکنان امید را افزایش داده و به طوری که در تمرین امروز همه نفرات از شور و نشاط خاصی برخوردار بودند


تمرین بعد از یک ساعت در زمین چمن به پایان رسید و ملی پوشان سپس برای ریکاوری مطلوب تر راهی استخر شدند و راس ساعت 12:45 زمین گلف جی بارا را به مقصد هتل کلکشن ترک کردند تا برای صرف نهار آماده شوند.