بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت جنجالی آل کثیر به جدول گلزنان (عکس)
شنبه, 27 مرداد 1397 ساعت 12:22
بازگشت جنجالی آل کثیر به جدول گلزنان (عکس)
مهاجم گلزن نفت که در پیکان کمتر فرصت بازی پیدا کرده بود توانست از دقایق حضورش بهترین استفاده را برده و با گلزنی نشان دهد که امسال هم می تواند از گلزنان خوب لیگ باشد.

به گزارش" توپ 90" پیکان در ورزشگاه خانگی اش یک برصفر در اواسط نیمه اول از گسترش فولاد عقب افتاد و جلالی وقتی دید حریف راه های نفوذ را بسته با تعویض های تهاجمی تغییر روش داد. عیسی آل کثیر مهاجم جنوبی که فصل گذشته با لباس نفت تهران 8 گل در لیگ برتر به ثمر رسانده بود امسال و در فصل نقل و انتقالات به پیکان پیوست هرچند این تیم محمد قاضی یکی دیگر از گلزنان برتر فصل گذشته را هم به خدمت گرفته بود و با توجه به روش مدنظر جلالی که معمولا با یک مهاجم نوک بازی می کند در این فصل بازی کمتری به آل کثیر رسید. هرچند او در بازی های این فصل یکی از تعویض های اصلی جلالی بوده است. در بازی با استقلال دقیقه 73 به میدان آمد، برابر سپاهان در دقیقه 89 اما در بازی برابر گسترش فولاد از دقیقه 54 به بازی گرفته شد و توانست گل تساوی را روی پاس محمد قاضی به ثمر برساند.


آل کثیر برای رسیدن به ترکیب پیکان صبر کرد و شاید این گل باعث شود تا از این به بعد بتواند زمان های بیشتری را در ترکیب پیکان قرار بگیرد آن وقت این تیم با حضور او و قاضی یکی از خط حمله های قوی لیگ برتر را خواهد داشت. او بعد از گل حساسی که برای تیمش به ثمررساند خوشحالی زایدالوصفی داشت و حتی لباسش را از تنش خارج کرد که با یک کارت زرد برایش همراه بود.


عکس: سجاد ایمانیان